PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

ojapitole

Moderator
 • Zawartość

  2698
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  65

Zawartość dodana przez ojapitole

 1. ojapitole

  Była kobieta

  Jest na to takie potoczne określenie beta orbiter. Nie jest to pozytywne określenie...
 2. ojapitole

  Zazdrośnica

  Run Forest Run..
 3. ojapitole

  odnawialne źródła energii

  Dopóki u nas w kraju rząd (jakikolwiek) nie wprowadzi dotacji do OZE to jest to bardzo drogi interes (dla przeciętnego obywatela o przeciętnych zarobkach).
 4. ojapitole

  Prawo jazdy c+e, warto?

  Z tego co się orientuję warto zrobić ADR'y i jeździć cysternami. Jeszcze więcej hajsu ale nie wiem dokładnie ile.
 5. ojapitole

  Relacje z kochanką po romansie

  Życie to kwestia odpowiednich wyborów lub tych mniej odpowiednich oraz radzenia sobie bądź nie z ich skutkami. W twoim wypadku masz 2 rozwiązania (zwykle masz alternatywę albo i więcej opcji) unikać jej i znajomych, a w ich miejsce znaleźć nowych, albo odnowienie znajomości z tą kobietą.
 6. ojapitole

  czy on tylko chciał -'sprawdzic' ? dlaczego mnie zignorował?

  Gadzi mózg kobiety zawsze kieruje się na bad boya, czy tego chce czy nie. Taka natura ? f** logic ale z kobiecym mózgiem nikt nie wygrał, nawet same ?kobiety
 7. ojapitole

  Równia pochyła

  Nie działaj schematycznie, to będzie ok.
 8. ojapitole

  Równia pochyła

  Dodałbym jeszcze kilka zasad, których powinieneś się trzymać. Jak poznasz laskę, która będzie nawet niesamowicie piękna to: - nie daj sobie wchodzić na głowę, - jak coś ci się nie podoba, to mówisz wprost i walczysz o swoje, nawet jakby cię szantażowała brakiem seksu - nie dajesz sobą manipulować, i wychodzisz z kim chcesz i kiedy chcesz, - jak jej się coś nie podoba i nie może tego zaakceptować, to życzysz jej powodzenia na nowej drodze życia Każde odbiegające zachowanie od powyższych prędzej czy później spowoduje, że zrobisz się pantoflem, którego można zmienić na lepszy model. Mam nadzieję, że wyciągniesz wniosek z byłego już twojego związku. Acha i jest taka stara piosenka, oparta na doświadczeniach: "nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę ci dam..." Jeśli wierzyć biblii, to nawet pierwsza laska na świecie puściła się z wężem (nie dosłownie ale z nim flirtowała) i efekt był tego taki, że przez to jej faceta wykopano z fajnej miejscówy.
 9. ojapitole

  Dziecko a lokalizator

  Powiedz zonie, że zgodzisz się na lokalizator tylko pod warunkiem, że ona sobie też taki założy. A jak nie, to o dzieciaku nie ma mowy.
 10. ojapitole

  Rozrywkowi koledzy

  Wszystko zależy od ciebie. Masz wgrane pewne zachowania od małego, czyli tzw normy społeczne ale tak naprawdę to są pewne ograniczenia, abyś grzecznie założył rodzinę, ustatkował się, najlepiej wziął kredyt na mieszkanie i grzecznie pracował aż do śmierci. To tak w skrócie. Ale jakbyś się zastanowił, trochę poczytał i zaryzykował zmianę myślenia to w sumie zacznie się ciekawie układać w twoim życiu. Nie musisz kupować mieszkania, nie musisz mieszkać w jednym miejscu, nie musisz mieć stałej pracy, nie musisz mieć jednej kobiety, nie musisz być uzależniony od zusu, krusu i polskiego piekiełka ale trzeba chcieć.
 11. ojapitole

  Związek ze starszą kobietą

  W każdym razie nie życzymy ci źle, bo mamy tylko zastrzeżenia i ciężko zrozumieć twoje podejście. Ale chciałbym abyś wpadł do nas za kilka lat i powiedział jak potoczyło się to twoje życie. Nie powiem, że wróżę wam świetlaną przyszłość, ale co ja wiem, może będziesz stanowić wyjątek od reguły?
 12. ojapitole

  Związek ze starszą kobietą

 13. ojapitole

  Xoami

  Ja kupiłem mi 6 i jestem mega zadowolony. Nie pamiętam kiedy odpalałem lapiego żeby sprawdzić pocztę. Neta przeglądam na telefonie, pocztę odbieram i wysyłam z fona, bank obsługuję z fona, apka treningowa tez i inne apki do kupowania biletów na pociąg czy autobus albo zamówienie ubiera. Nic się nie wiesza, bateria długo trzyma, zdjęcia i filmy wychodzą mega fajnie, polecam każdemu. YouTube'a też często gęsto odpalam, czasami jakiś film jak gdzie dalej jadę. Jest jeden minus: brak złącza Jack 3,5 słuchawkowego ale jest adapter.
 14. ojapitole

  Związek ze starszą kobietą

  Był swego czasu u nas na portalu pewien jegomość o ksywie Trocki i jak poszperałbyś w starych wątkach, to byś się dowiedział, jak to jest żyć z kobietą, która ma swoje dzieci. A w skrócie powiem ci, że tak mu dogadzała, że to było aż nienaturalne. Nie stanowiła wyzwania bo po prostu się garnęła jak jakaś udomowiona sarna. Dla kolesia było trudne do przetrawienia, dodatkowo dzieciaki go nie szanowały i nic w tym temacie nie mógł zrobić, więc zanim cokolwiek będziesz chciał zrobić wysil się trochę i zrób rekonesans.
 15. ojapitole

  Związek ze starszą kobietą

  Stuknij i zapomnij. Szkoda życia na ludzi z zbyt dużym bagażem życiowym. Stukaj, póki mozesz, bo za jakiś czas może ci sprzęt odmówić posłuszeństwa i co wtedy będziesz robił??
 16. ojapitole

  Zaborczy, a jednocześnie niedostępny partner

  Najpierw będzie "nonszalancki, towarzyski i imprezowy", później zrobi dzieciaka i ucieknie w piz****u, a na koniec będzie poszukiwanie "stabilnego, zaradnego i troskliwego prawdziwego mężczyzny,który potrafi zadbać o kobietę i jej Brajanka, który właśnie jest w drodze"
 17. ojapitole

  Zaborczy, a jednocześnie niedostępny partner

  Też mi się wydaje, że coś musiało być na rzeczy, bo nawet najwięksi lovelasi, rzucają z jakiegoś powodu.
 18. ojapitole

  Potrzebuję męskiej rady

  Hmmm, ja bym olał ale pewnie znajdą się tacy, którzy by zrobili odwrotnie. Kto wie...
 19. ojapitole

  Jak to naprawić?

  Zostaw dzieci i zajmij się kimś w swoim wieku albo może kimś starszym?
 20. ojapitole

  Zaborczy, a jednocześnie niedostępny partner

  Taaaa pewność siebie spotykana u kobiety jest statystycznie na poziomie podłogi. Nie wiem, czemu tak się stresujecie. One są świetnymi aktorkami.
 21. ojapitole

  Zaborczy, a jednocześnie niedostępny partner

  Ok, ludzie potrafią się kamuflować, ale zdając sobie z tego sprawę, trzeba być ostrożnym. Miałaś sygnały, że nie szanował poprzedniej partnerki. Czy naiwnie sądziłaś, że w stosunku do ciebie, będzie inny?
 22. ojapitole

  Zaborczy, a jednocześnie niedostępny partner

  Ludzie po jakimś czasie odkrywają, że po świecie chodzi wiele świrów (bez względu na płeć) i niestety to jest większy procent społeczeństwa. Moim skromnym zdaniem prawie 90%. Dlatego jest tyle narzekania i problemów. Pomijam choroby psychiczne, chodzi mi głównie o nastawienie (zwykle roszczeniowe), kulturę osobistą (zwykle małych lotów), higiena osobista (temat rzeka), używki (tytoń, alkohol, trawka, ewentualnie inne gorsze g***o), zaborczość i inne dysfunkcje wyniesione z domu rodzinnego. Schemat jest prosty. Ludzie bezrefleksyjnie wchodzą w związki (bo druga strona się podoba). Zwykle nie mają możliwości poznania rodziców partnera/ki bo albo studiują albo pracują w innym mieście niż pochodzenia. Nie mają podstawowej wiedzy o seksie (albo mają minimalną z pornoli) i pojawia się dzieciak. Później tylko coraz bardziej wszystko idzie ku gorszemu i nowe pokolenie wchodzi w kolejne związki (po kilku latach) i nakręcają spiralę spier****a. Efekt działania jest podobny do rozprzestrzeniania się epidemii. Im dłużej tym trwa, tym coraz więcej emocjonalnych kalek i wraków, którzy kiedy stają na naszej drodze to rozj***ją nas mentalnie i emocjonalnie. Czy to kiedyś się zatrzyma (i jakimś cudem cofnie), żeby było więcej normalnych zdrowych emocjonalnie ludzi, gotowych wchodzić w normalne związki? Chyba jednak nie, i wydaje mi się, że będzie jeszcze gorzej.
 23. ojapitole

  Zaborczy, a jednocześnie niedostępny partner

  Ad 1) raczej na pewno - narcystyczne osobowości potrzebują atencji innych; Ad 2) nie, nie warto; Ad 3) prawdopodobieństwo zawsze istnieje ale jest na granicy błędu statystycznego.
 24. ojapitole

  Czy zemną coś jest nie tak?

  W sumie nie każdemu takie imprezy odpowiadają. Może po prostu jesteś introwertykiem i nie czujesz się dobrze w większym towarzystwie.