PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Tom33

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Tom33

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 09.09.1983

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Tom33

  prezenty kosmetyczne

  Jak nie wiesz, co dokładnie chce to najlepiej taką kartę. Kolega ma rację. Trochę jestem w temacie, bo ostatnio teściowej taką daliśmy, konkretnie z Natury i była mega ucieszona, bo tam nie musi całej od razu realizować tylko rok na to ma, więc jak jej się coś będzie kończyło to sobie pójdzie i kupi. Moim zdaniem pomysł jest git. Dla każdej kobity.
 2. Tom33

  Wakacje 2016

  Wakacje dopiero pod koniec roku. Pewnie wyłapię jakiegoś fajnego lasta albo coś z oferty zimowej Itaki. Jak co roku.
 3. Tom33

  Podróże zagraniczne

  Nie zgodzę się z tym - latam od dawna z Itaką i nigdy nie miałem zastrzeżeń do urlopów. Może to kwestia jakie biuro wybierzesz?
 4. Tom33

  E-Papieros

  Ale o jakich mówisz? Bo chyba nie o tych equalach? Mam go od jakiegoś czasu i jedyne co przy nim robię to wymieniam kartomizer i ładuję pod usb. Tu się nie ma co psuć. Pewnie masz na myśli takie, gdzie przez nieuwagę można zalać grzałkę, ale tu nie ma takiego ryzyka. Proponuję spróbować, ja jestem zadowolony.
 5. Btw. w testach Samar dla aut 5-letnich Mazda łapie wynik 5,4%. Bardzo zacnie moim skromnym zdaniem, bo nie zawsze wyniki idą w parze z tak pięknym wyglądem. Trójeczka dowodzi, że to jednak możliwe, by partnerka była i mądra i piękna.
 6. Tom33

  Najlepsza marka samochodu

  Każdy ocenia samochód pod kątem własnych oczekiwań, wymagań i przede wszystkim gustu. Ja jestem akurat fanem Mazdy, jej doskonałej linii i komfortu prowadzenia. Ale co kto lubi oczywiście.
 7. Tom33

  Przetrwać Koniec Świata

  Nie oglądać wiadomości, nie słuchać radia. Dla mnie media są końcem świata, który nastąpi wraz z wyplenieniem ostatniej szarej komórki z ludzkich głów. Z resztą znamy w Polsce takie przypadki - Lemingi. Idą ślepo wierząc w każde słowo niosąc na ustach wieść wspaniałą, ze ich pan jest ludzki. Tak, ludzki pan.
 8. Tom33

  Umierał 28 razy !!

  Przyznam, że dosyć niecodzienne.
 9. Tom33

  Wiesz już jak okrada Cię państwo? Jeśli nie to spójrz

  A teraz stańcie, popatrzcie i pomyślcie jak to jest, że każdy ma świadomość tego kto i w jaki sposób to robi. Ale czy ktoś jakieś kroki poczynił w takim kierunku aby jakoś zapobiec temu? No właśnie, może Polacy lubią być pomiatani? Jest nas 40 000 000 ludzi, ich jest 460, w czym problem? Ach tak, zapomniałem. Trzeba się piwka napić i napchać tłustym żarciem, zazwyczaj gotowcami z supermarketu. Po takim zestawie myślę, że nawet mi by się czegokolwiek odechciało. Ach, szkoda jedynie klawiatury, eksploatuję ją z myślę, ze coś to da...
 10. Tom33

  wojna narkotykowa w meksyku

  Nie dziwi mnie to w żaden sposób. Nie od dzisiaj jest mi znane stwierdzenie "ale Meksyk". Z niczego się to nie wzięło
 11. Tom33

  Wątroba księdza Jerzego skradziona

  Ciekawe po co komu taka relikwia?
 12. Tom33

  Najgłupszy naród Europy :D

  Nie wiem jakie typy padły wcześniej, ale uważam, że najgłupszym narodem jest Polska. Zanim mnie jednak zlinczujecie to pomyślcie jak to jest możliwe aby 40 milionowy naród miał problem z pogonieniem małą grupkę składającą się z 460 osób? Jest taki drugi? Nie wiem, albo mnie pamięć zawodzi.
 13. Tom33

  Warsaw Shore

  Dla mnie nawet nie jest dziwne to, że ktoś stworzył taki program bo wiem, że tutaj chodzi o komercję a z pieniędzy się żyje. To jestem w stanie jeszcze zrozumieć. Przerażające jest jednak to, że na skalę krajową jest ogromna ilość osób, która jest tym programem wprost zachwycona. Alkohol, nocne kluby, dzieciaki to wszystko naśladują, młody umysł szybko chłonie(odbiorcami są głównie młodzi) a potem się zastanawiamy gdzie podział się ten kwiat młodzieży.
 14. Tom33

  majówka

  Swoją majówkę spędziłem w domu. Zrobiłem to celowo, nie chciało mi się nigdzie ruszać.
 15. Tom33

  18 złotych za przejazd A4

  Postać w korku to można i za darmo, a za te 18 złotych można kupić cukierki dla dzieci. Większy pożytek by był.