PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Mariusz84

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Mariusz84

 • Tytuł
  User
 • Urodziny 17.06.1984

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Kraków
 1. Mariusz84

  Czy to możliwe żeby była tak idealna?

  Ja myślę w takich sytuacjach " ty możesz sobie tylko popatrzeć " ale to mi się oddaje
 2. Mariusz84

  Jak rozpocząć swój biznes?

  Ja skorzystałem z dotacji na rozkręcenie DG i nie żałuję http://www.euro.ctiw.pl/mojafirma/
 3. Mariusz84

  Zazdrosc i ograniczanie

  Reakcja na nieznane boi się skonfrontować Spora różnica wiekowa jak na Twoim etapie. Na początku ? tzn., tydzień, dwa ? Pachnie mi tu związkiem toksycznym a fuj ! Wiesz każdy ma taką potrzebę, jesteśmy organizmami stadnymi, nie lubimy żyć w izolacji. To nic złego że masz takie odczucia, że twoje potrzeby tak mocno w tobie manifestują. Moja droga powiem Ci na własnym przykładzie, że twój chłopak nie dorósł do bycia z kobietą. Ma jeszcze mocno wypaczony obraz związku. Według niego masz być tylko dla niego, z nikim się nie spotykać, nie rozmawiać bo a nóż go jeszcze zdradzisz. Ogranicza Cię bo nie rozumienie że możesz pragnąć w życiu czegoś więcej niż niego. Myśli że przecież jak go masz to powinnaś być w pełni szczęśliwa z tego faktu. Kobieta ma potrzebę życia "wśród" ludzi dlatego tak ważne są dla was koleżanki, relacje rodzinne, rozwijanie się wewnętrznie. Facet połowy z tych rzeczy nie potrzebuje, nawet nie jest w stanie pojąć po co wam to wszystko skoro do szczęścia wystarczy wam mężczyzna. Musisz mu jasno dać do zrozumienia, że jeśli Cię kocha to musi Ci zaufać. Przecież dziwnie okazuję Ci swoją miłość skoro Cię rani aż do łez. Albo to zrozumie bo mu na Tobie zależy albo Cię straci.
 4. Mariusz84

  Oglądacie czasem seriale "babskie"?

  Czemu od razu "babskie" hehe. Ja ostatnio oglądałem LEKARZY świetny polski serial. A na tapecie mam też NA DOBRE I NA ZŁE, nowi aktorzy i całkiem się interesująco zrobiło . Lubię też RODZINKA.PL w niedzielne poranki przy śniadaniu Ogólnie to nie ma co się obrażać i wytykać palcami takie produkcje, przecież jak w życiu są bardziej ambitne (polecam) i kiczowate (omijam).
 5. Mariusz84

  kupujecie przez internet?

  Najczęściej kupuję ubrania, zabawki, części samochodowe
 6. Mariusz84

  Prawdziwie Męskie filmy

  Trochę kina "latino" Zona Elitarni Mocne kino.
 7. Mariusz84

  Ulubiony aktor, aktorka

  Charlize Theron Tom Hanks
 8. Mariusz84

  Chcę schudnąć. Sauna?

  Ja proponuję basen i porządną dietę, sporządzoną przez dietetyka konkretnie pod Ciebie.
 9. Mariusz84

  wódka weselna

  Podzielam zdanie kolegi, najlepiej udajcie się do jakiejś pobliskiej hurtowni alkoholu. Ma to dodatkowy plus ponieważ biorąc z hurtowni będziecie mogli, oczywiście po wcześniejszym umówieniu się oddać wódkę, która zostanie po weselu z powrotem. Ja polecam Finlandię u mnie za 0,5l w hurcie zapłacę dużo mniej niż w sklepie czy w Selgros-ie. A ponadto wydają mi ją na WZ a płacę po weselu . Sprawdź sobie np. hurtownię ALTI mają kilkadziesiąt oddziałów w całej POLSCE.
 10. Mariusz84

  błagam o pomoc

  Oj pogmatwane jest wasze wspólne istnienie hehe . Jak to mówią stara miłość nie rdzewieje. A poważnie to faktycznie może to być tylko sentyment. Pamiętaj że facet z reguły wykorzystuje każdą sytuację w której ma szansę zbliżyć się do kobiety [TU BYŁA REKLAMA] ! {TEXT1}: Nie reklamuj, zapoznaj się z regulaminem: PKT.8 : Nie reklamuj swoich stron, for, blogów i innych twoich dobrodziejstw na łamach forum. Zamieszczanie treści o charakterze reklamowym, zarówno w postach na forum, jak i w nazwie użytkownika oraz awatarze (z wyjątkiem podpisu, gdzie możesz zamieścić jeden link tekstowy) jest absolutnie zabronione. Konta utworzone w celu tylko reklamowym będą usuwane. Użytkownicy reklamujący swoje strony internetowe i fora będą karani ostrzeżeniami a w szczególnych przypadkach banami.
 11. Mariusz84

  była zdrada?Panowie pomóźcie

  Jedna z najtrudniejszych sytuacji, tu potrzebny chyba jest specjalista. Może spróbujcie udać się do poradni małżeńskiej, tam możecie otrzymać fachową pomoc. prezent na dzień kobiet ? nic prostszego http://www.sklep-datura.pl
 12. Mariusz84

  stres, brak tematu :/

  A dla bardziej wymagającej kobiety : kino, teatr, w zimie łyżwy prezent na dzień kobiet ? nic prostszego www.sklep-datura.pl
 13. Mariusz84

  Polskie webcam xxx

  Kto korzysta z takich głupot, ludzie maja chyba za wiele wolnego czasu, że sięgają po takie głupoty. [TU BYŁA REKLAMA] ! {TEXT1}: Nie reklamuj, zapoznaj się z regulaminem: PKT.8 : Nie reklamuj swoich stron, for, blogów i innych twoich dobrodziejstw na łamach forum. Zamieszczanie treści o charakterze reklamowym, zarówno w postach na forum, jak i w nazwie użytkownika oraz awatarze (z wyjątkiem podpisu, gdzie możesz zamieścić jeden link tekstowy) jest absolutnie zabronione. Konta utworzone w celu tylko reklamowym będą usuwane. Użytkownicy reklamujący swoje strony internetowe i fora będą karani ostrzeżeniami a w szczególnych przypadkach banami.
 14. Mariusz84

  Która najseksowniejsza?

  Podzielam zadanie , ostatnia kreacja najładniejsza jest
 15. Mariusz84

  [Sprzedam] bieliznę damską

  Wszystkich Panów gorąco namawiam do sprawienia swoim kobietom pięknego prezentu w postaci ekskluzywnej bielizny. Pamiętajcie już niedługo nasze wybranki obchodzić będą swoje święto, nie zapomnijmy o nich! [TU BYŁA REKLAMA] ! {TEXT1}: Nie reklamuj, zapoznaj się z regulaminem: PKT.8 : Nie reklamuj swoich stron, for, blogów i innych twoich dobrodziejstw na łamach forum. Zamieszczanie treści o charakterze reklamowym, zarówno w postach na forum, jak i w nazwie użytkownika oraz awatarze (z wyjątkiem podpisu, gdzie możesz zamieścić jeden link tekstowy) jest absolutnie zabronione. Konta utworzone w celu tylko reklamowym będą usuwane. Użytkownicy reklamujący swoje strony internetowe i fora będą karani ostrzeżeniami a w szczególnych przypadkach banami.