PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Przemo

Disco polo Hit czy Szit?

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jakie jest Wasze zdanie na temat muzyki Disco Polo? Często zdarza mi się słyszeć komentarze typu "e tam, wiocha " i tym podobne.. a Wy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to nie jest wiocha. Nie słucham disco polo dziennie ale nie powiem że czasami mi wpadnie w ucho jakiś kawałek. Wolę ten rodzaj muzyki niż np. muzykę (jeśli to tak można nazwać) z Mayday-a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to nic nie mam do tego rodzaju muzyki. Nie słucham, ale nie neguję. Bawi mnie tylko jak jedzie chłopaczek miesiąc po egzaminie na prawko, jakimś sypiącym się Kadetem i na pół miasta puszcza sonie "Jesteś szalona".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zupełnie nie mam nic przeciwko tego typu muzyce. Sam doskonale pamiętam, że nie jedna domówka/ wesele rozkręcała się dopiero gdy zaczęto grać taką muzykę. Ludzie przy tym szaleją i to jest świetne :) Dlatego Disco Polo mówię TAK, ale tylko okazyjnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to słucham ogólnie co leci w radiu, ale często jak słucham OPEN FM, to często słucham kanału disco polo, ale każdy lubi co innego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Disco polo jest wieczne. Dużo imprez rozkręcanych jest przez tą muzykę. Jest ona melodyjna, pozytywna i dobrze trafia w ucho. W Grudziądzu jest dyskoteka na której nieraz występują zespoły disco polowe. Ja osobiście nie słucham disco polo ale nie mam nic przeciwko. Dobrze mi się kojarzy ten typ muzyki bo byłem na nim wychowany i pamiętam rodzinne imprezy na których grała ta muzyka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DiscoPolo to świetna muzyka na połowę imprezy ,kiedy ludzie mają już dobre humorki,a jeszcze nie leżą na stołach. Wszyscy się wtedy świetnie bawią - dużo lepiej niż przy dzikim techno ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc, nie przepadam za słuchaniem tego typu muzyki na słuchawkach podczas np.: pracy na komputerze, ale jeśli chodzi o dyskoteki i inne imprezki to jest inna historia, bo przy tej muzyce można się świetnie bawić, wiec moje zdanie jest.....pomiędzy hit a shit. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej HIT:P Od lat przy disco polo ludzie bawią się na imprezach i zapewne bardzo długo tak zostanie, chyba jest to jedna z najlepszej muzyki na imprezy bo praktycznie każdy umie się przy tym bawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Haha :D Dico polo nie uważam tego gatunku za wiochę wręcz przeciwnie lepiej sie człowiek bawi do np Baciary- 7 czerwonych róż niż np do jakiegoś techno czy popu ;pp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hit inwestycyjny - koleś, który zainwestował w weekend robi kokosy!

A do ona tańczy - no trudno się nie bujać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raczej Szit, ale gdyby było tak do końca, to tyle osób by tej muzyki nie słuchało :)

Dokładnie tak. Pamiętacie kawałek: "Ona tańczy dla mnie"?

Doczekała się wielu cover'ów np. ten:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie trawię disco polo pod żadną postacią - nie wiem, dlaczego tak jest, ale słysząc choćby fragment jakiegoś utworu od razu łapią mnie nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi