PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

EMCEO

Zakłady bukmacherskie - gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja gram w sts-y już jakiś czas i raz udało mi się wygrać 160 zł, często było naprawdę blisko:) Ale musiałem obejść się smakiem) pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdarza mi się raz po raz (sporadycznie) zagrać;raz wygram raz przegram niewielkie sumy i wychodzę zazwyczaj na zero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz mi się udało wygrać najwięcej 500zł :) ale to było tylko raz..na pewno więcej razy w to przegrałem..Przestałem już grać u buków. Zwykle grałem na betsafe albo bwin. Bardzo dobre stawki tam mieli i bardzo dobry chat na żywo z konsultantami :) szybkie wypłaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałem kiedyś w te zakłady ale niestety więcej kasy w nie straciłem jak zyskałem. Pamiętam, że na koncie miałem tak jak zaczynałem te około 3 tysiące..Przeznaczyłem 2 koła na zakłady i co się okazało na koncie mi tylko pozostało 1500zł czyli więcej przegrałem jak wygrałem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zaczynam nawet tej gry. Tylko można w nią przegrać. Tylko ta gra jest taka ryzykowna, że albo się zbiera wszystko albo się zbiera nic..Według mnie nie jest dobrze ryzykować całą swoją kasę do tego aby się wzbogacać tym graniem. Słyszałem nawet o takich ludziach co żyją z bukmacherki..Chociaż ja w to nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno nie grałęm u buka, ale dziś postanowiłem z nudów odświeżyć swoje konto i postawić na kilka dzisiejszych meczy w eliminacjach.

https://www.totolotek.pl/zaklady-sporto ... 016%20kwal.

Postawiłem na zwycięstwa Polski, Danii, Rumunii, Niemiec i remis Albanii z Portugalią. Stawka 10 zł, ew. wygrana 140

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy, nawet z tego żyją. Ale w danym temacie trzeba być znawcą i na okrągło śledzić informacje dotyczące danej drużyny. Ale i tak jest to przecież hazard, co oznacza, że nawet 100% pewniak może zawieść i nasze pieniądze wzbogacą bukmachera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówicie o bukmacherce jak o zaprzepaszczaniu całych pensji w kasynie. Oczywiście to może stac sie nałóg, ale trzeba by chyba miec najpierw przez długi czas niezłego farta żeby potem nie móc się z tego wyplątać, Ja np. gram srednio raz na dwa miesiące i stawiam zawsze tylko 10 zł. Większosć zakładów oczywiście nie wchodzi, ale jak któryś wejdzie to spokojnie wszystkie inwestycje się pokrywają.

Dziś np. postanowiłem obstawić w totolotku pierwszy zakład od wrzesnia.

https://www.totolotek.pl/zaklady-sporto ... 016%20kwal.

Bośnia - Irlandia 1 kurs 1,90

Ukraina - Słowenia 1 kurs 1,60

Szwecja - Dania 1 kurs 2,25

Węgry Norwegia X kurs 3,10

ew. wygrana 186 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie gram. Przez jakiś czas w tym siedziałem, ale kupę czasu na to traciłem, a i tak wiecznie byłem pod kreską. W końcu stanowczo odpuściłem temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi