PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

qbass

Czy lubicie robić zakupy?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wręcz przeciwnie, nie lubię chodzić po sklepach, no chyba że muszę. Siadam sobie przed kompem i kupuję w necie, ostatnio zakupiłem np. w revoltum.com fajowe koszulki. Poza tym zamówiłem sobie jeszcze buty i spodnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię, o ile wszystko mam zaplanowane i idę tylko w wyznaczone miejsca ;) Lubię robić zakupy spożywcze, wszystko szybko znajduję i sprawnie załatwiam co trzeba. I jest pewność, że wydam mniej pieniędzy, niż dziewczyna, która przy okazji kupi dziesięć rzeczy, których nie planowała ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię robić zakupy spożywcze. Lubię pochodzić sobie po markecie, pooglądać, powąchać, podotykać- wszystko muszę sprawdzić i dokładnie obejrzeć zanim coś kupię.

Jeśli chodzi o zakupy odzieżowe, to nie lubię tego oglądania, przymierzania itp. Dlatego na takie zakupy chodzę sama, bez koleżanek, kolegów, rodziców czy kogośtam innego. Jak mi się podoba, to biorę, płacę i wychodzę. Nie zastanawiam się, czy materiał zniszczy się w praniu, czy straci kolor albo czy wystąpi reakcja uczuleniowa na dany materiał. Matko! A wiem, że ludzie mają takie dylematy przed zakupem czegoś.

Raz w życiu wybrałam się z koleżanka na zakupy do sklepu z bielizna. Prawie godzinę zastanawiała się, do czego jaki kolor będzie jej pasował. Wyszłam. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe... mam tak samo, tylko nawet nie mierze, wybieram swój rozmiar z półki czy wieszaka przykładam do siebie czy jest ok i biorę. Jak będzie lekko przyciasnawe to jest okazja aby pochodzić częściej na siłownię, ale zwykle jest ok. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nigdy nie zrozumiem co kobiety tyle czasu robią w sklepach z ciuchami ... , ja jak idę coś kupić to wchodzę , 5 minut i mam to czego chce , osobiście to nienawidzę robić zakupów ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętniej robię zakupy w internecie. Na spokojnie mogę przemyśleć i podjąć decyzję. Wybór jest o wiele większy i nie męczę się bieganiem po sklepach. Zapraszam do swojego sklepu z bielizna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też przekonałem się do sklepów internetowych. Początkowo trochę się obawiałem (nikt z rodziny ani znajomych nie kupował w ten sposóB), ale wygrały zalety:

- oszczędność czasu. Nie tłukę się po centrach handlowych.

- oszczędność kasy. Tak koło 10% taniej (oczywiście różnie bywa)

- duży wybór produktów. Nie ma sytuacji, że ten model butów w tym sklepie, a tamten w innym na drugim końcu miasta.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też przekonałem się do sklepów internetowych. Początkowo trochę się obawiałem (nikt z rodziny ani znajomych nie kupował w ten sposóB), ale wygrały zalety:

- oszczędność czasu. Nie tłukę się po centrach handlowych.

- oszczędność kasy. Tak koło 10% taniej (oczywiście różnie bywa)

- duży wybór produktów. Nie ma sytuacji, że ten model butów w tym sklepie, a tamten w innym na drugim końcu miasta.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc właśnie widzimy ile zalet maja zakupy w sklepach internetowych. Teraz są też fajne promocje oraz wyprzedaże,więc tym bardziej warto i zapraszam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze powiem, że czym dłużej żyję tym gorzej znoszę tradycyjne zakupy... Też preferuję zakupy internetowe pewnie tak jak wszyscy głównie na Allegro. ;P Nawet elementy konstrukcyjne stropu do swojego domu zamawiałem przez internet :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy co chce się kupić. Lubie kupować elektronikę i rzeczy trwałe do domu np: aparat czy meble do salonu tak jak ostatnio kupiłem [REKLAMA], ale nie wychodząc z domu :) Ogólnie lubię zwiedzać galerie z markowym sprzętem np mediamarkt czy Canon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o zakupy butów, ubrań to zawsze w sklepie! Po prostu muszę przymierzyć aby mieć 100 % pewność, że czuję się w tym dobrze.

Niestety zawsze się nachodzę za dobrymi butami, czy spodniami, taki już mój los! Na szczęście chodzę raz na jakiś dłuższy czas.

Zakupy produktów żywnościowych to załatwaim z kartką i czasem się skuszę na nadprogramowego snickersa ;)

Zakupy elektroniki, prezentów: telefonów, laptopa, aparatu foto. tylko i wyłącznie w sieci:) Zawsze taniej i zero problemów.

Generalnie opłaca się płacić w necie poprzez Paypal, ponieważ jest gwarancja zwortu pieniędzy, jak ktoś nas oszuka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi