PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Smoog

Najlepsze piwo

Rekomendowane odpowiedzi

Jako nowicjusz na tym forum powiem tyle że najbardziej smakują mi regionalne piwka a zwłaszcza Namysłów Pils choć ostatnio coś jak by się popsuł. na drugim miejscu stawiał bym na Miodowego Trybunała. W czasach internackich hitem był Leżajsk :D bo był tani i dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tematy z piwkiem zawsze dobrze beda sie krecic:D To i ja dorzuce cos od siebie,bodazje meksykanskie piwo Corona .Polecam ,smak nie do opisania , jak lubie nasze polskie browary to przy tym niestety to sa sikacze;/ To tylko moja opinia,jesli ktos kiedykolwiek bedzie mial mozliwosc sprobowania to polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Perła Chmielowa Lubelska królowa. Choć mi też pasuje Kasztelan niepasteryzowany. Kiedyś Carlsberg był dobry ale dawno nie piłem, Heineken jest ok, Grolsh jest bardzo dobry (ten z takim koreczkiem na stałe).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My tez mamy niezle piwa, nie trzeba sięgać po zagraniczne. Mowie tu o malych browarach, lokalnych. Bo taki budweiser srednio mi pasuje np.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja piwo pijam sporadycznie - szczerze powiedziawszy jak mam już się truć alkoholem to wolę polską czystą - szybko wchodzi, łatwiej wyczuć kiedy trzeba zrobić "pit stop" i nie ma efektów ubocznych w postaci rozdymania brzucha ( a to ważne jak masz na sobie obcisłą sukienkę :P ) oraz nie jest moczopedne ( to też ważne jak nie masz wacka, dzięki któremu łatwiej jest sikać na stojąco ;] ) .

Nie znoszę Lechów, Heinekenów, Calsbergów i innych tego typu przeźroczystych szczochónów. Bezsmakowce.

Desperados to nie piwo, tylko napój.

Somersby - smakowity napój, ale przez te konserwanty strasznie boli głowa - jeden jedyny raz kiedy miałam kaca :P Stąd jesli już mowa o napojach z nutą chmielu w tle to zdecydowanie polecam limitowana Perłę Summer - smak somersby bez konserwantów i bólu głowy.

Jeśli dobre w smaku piwo - to tylko ciemne. Kurczę, takie fajne grzańce piłam w zeszłą zimę... Okocim Porter - pyszne!

Ale fajnie tez smakowały takie piwa z regionalnych browarów typu "śliwka w piwie", "jabłko w piwie". Całkiem całkiem.

A jeszcze co do piw, których sie pic nie dało - próbował ktoś Smoky Joe? Jak mój facet czytał etykietę, że to piwo smakuje torfem i asfaltem, to myślelismy, że to taki "chwyt marketingowy". Ale nic bardziej mylnego. Ono naprawdę je*** asfaltem i torfem. Sam zapach powodował odruch wymiotny, a jak mój mąż zdecydował się tego napić to pluł dalej niż widział. :D

Niemniej, za alkoholem nie jestem. Ale jak już pić, to cos mocnego, a nie tam jakieś szczochuny... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z lepszych to na pewno Pilsweiser dla mnie , szczególnie niepasteryzowane i Góralskie Krzepkie (takie mocniejsze)

grzańce też lubie ale takie robione domowym sposobem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio mi już nie smakują piwa z wielkich koncernów... idą na ilość i tyle :) Lepiej dołożyć do piwka złotówkę czy dwa i czuć ten smak :) Polecam wszystkie odmiany Ciechana!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi