PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Elegante

Felietony wujka Elegante - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ Bóg zapłać, dobry człowieku xD trzeba coś robić ;) to jest aktualnie jedyne forum, na którym się aktywnie wypowiadam ;) nie licząc forum mojej grupy Capoeira, ale to inna historia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre i pouczające :) Czytałem w Mens Health ten artykuł jednak do tej pory wolę poleżeć pod kołdrą w ciepłym i przeczekać kaca niż robić cokolwiek a tym bardziej jeszcze wysiłek fizyczny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy pomysł z tymi felietonami. Muszę się z godzin z Elegante w 100% bo wysiłek naprawdę pomaga, co prawda mając kaca ciężko się zmusić do czegokolwiek ale czasami warto;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie spokój bo porządnej bibie czasami nie mogę nawet z łóżka się podnieść :) ale czasami nic mi nie jest to dość często, nie wiem dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo, że po porządnej i ostrej bibie ciężko się zebrać do kupy. Wczoraj jednak miałem taką imprezę i zaraz po tym jak udało mi się zebrać i podnieść się z łóżka wziąłem się za te wszystkie metody opisane w tekście :) i tak jak napisałem podziałał dopiero rowerek :). Od tej pory zawsze już będę w ten sposób walczyć z kacem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 100% się zgadzam. Bardzo dobrze Elegante określiłeś że stojąc w miejscu, jednocześnie się cofamy ponieważ wszyscy wokół się rozwijają a my nie. Lenistwo to straszna wada, sam jestem leniwy ale wygrywam z lenistwem ;) Rozwijajmy się z każdym dniem pomimo porażek. Musimy pogodzić się z porażkami, bo każdy je ponosi. Sztuką jest wyciągnięcie z nich wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi