PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Blackhawk

Umierał 28 razy !!

Rekomendowane odpowiedzi

Motocykliście Stevenowi Nixonowi serce stawało 28 razy. Doznał wypadku w Anglii i lekarze próbowali ratować mu życie. Dopiero operacja serca uratowała anglikowi życie i utrzymała akcje serca.

Lekarze nigdy wcześniej nie mieli takiego przypadku i trudno im oszacować jak wiele reaniamacji musieliby przeprowadzić gdyby nie zdecydowali się na wszczepienie rozrusznika serca. Dr Dawn Adamson, kardiolog zajmująca się rannym, twierdzi: "Steven jest niezwykły, ponieważ jego serce rozwinęło zagrażające życiu zaburzenia rytmu, co oznaczało, że ekipa ratunkowa nie mogła zająć się jego pozostałymi obrażeniami. Zabrałam go do laboratorium, żeby dowiedzieć się, czy możemy cokolwiek dla niego zrobić. Tam okazało się, że Steven ma uszkodzoną arterię, przez co serce nie jest zaopatrzone w krew". Nixon skomentował to : "Gdybym nie otrzymał takiej opieki jak w tym szpitalu, moja rodzina straciłaby ojca i męża" opowiada wzruszony Nixon. "Nigdy nie będę w stanie podziękować im dostatecznie za ich wysiłek. Są naprawdę nadzwyczajną drużyną złożoną z doświadczonych, oddanych i pełnych współczucia ludzi". Nixon żyje do dziś i ma się dobrze.

ciekawostki.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał szczęście na pewno. Tylko się ciesze że w Polsce nie miał by szans uznali by za zmarłego i dowiedzenia, chodź nie wiadomo na jakich lekarzy by trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się