PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

menspace

Jak dbacie o swoje auta - detailing

Rekomendowane odpowiedzi

Raz na dwa miesiące woskuję auto, często jeżdżę z nim na myjnię bezdotykową oraz czyszczę tapicerki i plastiki za pomocą specjalnych preparatów. Teraz sprawdzam jeszcze jak usunąć wgniecenie w samochodzie na maxmag.pl/usuwanie-wgniecen-w-samochodzie-bez-lakierowania/, ponieważ mam nieduże wgniotki po gradobiciu i chciałabym się ich pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z myjni parowej w Gdańsku, z tego co wiem to jak myjesz auto parą to są oczyszczane też kanały ogrzewania, polerują auto po sprawdzeniu stanu lakieru, ja zawsze jestem zadowolony, auto jest w super stanie, Fabryka Pary się nazywają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przyznaję, że na autach się nie znam i nie lubię przy nim robić nic. Dlatego oddaję do myjni, gdzie zadbają o lakier tak jak powinni, stosują różne cuda i wianki :) Ostatnio tylko odnawiałam felgi - korzystając z z lakierowania proszkowego (tu detale). Ale przyznam, że mnie siłą wysłali, vo ja bym nawet o tym nie pomyślała :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie każdy musi wszystko lubić, ale pewnie np lubisz gotować. Ja przy swoich autach robię zawsze wszystko sam nie korzystam z warsztatów bo i lubię i potrafię, choć gotować też lubię i potrafię. Ale, że nikt nie jest idealny to powiem, że nie znam się na poezji i nie potrafię śpiewać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi