PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądał ktoś z was ten serial? Jak dla mnie jest niesamowity! Tyle krwi, seksu,zdrady,braterstwa,walki, męskości. Totalnie zero cenzury!! Serial już po pierwszym sezonie podbił świat :)

SEZON 1:

SEZON 2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurcze zaje...isty serial, czemu o nim nie wiedziałem :o Musze koniecznie obejrzeć tylko nie z tej strony co podałeś bo trzeba niestety czytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dude... tylko w TV był 1 sezon z lektorem. Na necie same napisy :)

jak po oglądasz trochę odcinków to zapraszam do komentowania :)

Niestety ale ma rację. Sprawdzałem na torrentach,warez i stronach z filmami online i jest tylko pierwszy sezon z lektorem;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eeeee to czemu drodzy koledzy ściągałem ostatni S:GoA po polsku ... W sumie tylko 3 odcinki ale cały sezon ma 6 :)

Jestem w trakcie zasysania S:BaS .... S:GoA był całkiem niezły ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja obejrzałam kilka odcinków na HBO, ale później przestałam oglądać, trochę dlatego, że nie miałam czasu, zapominałam, a trochę dlatego, że te ciągłe walki zaczęły mnie nudzić, a poza tym były pokazane, jak dla mnie, zbyt naturalistycznie... Już wolę Tudorów :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały pierwszy sezon jest z lektorem tylko nie pamiętam już strony, Drugi sezon jest bez lektora i ma 6 odcinków . Natomiast pierwszy chyba 13. Pierwszy sezon super , wciągnąłem się jak cholera. Natomiast drugi przedstawia co się działo przed Spartacusem , to już nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym sezonie przynajmniej dowiadujemy się jakie były początki szkoły Balitiusa czy jak on się tam nazywał. Ot taki prolog do Spartakus ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi