PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Tracer93

Zwiększenie wagi i wyrzeźbienie sylwetki

Rekomendowane odpowiedzi

Temat trochę stary, ale stwierdziłem, że nie ma obijania się :) Czas w końcu porządnie zabrać się za siebie... od dłuższego czasu ćwiczę na worku i skakanka czasem siłownia w szkole... Masy jako tako mi nie przebywa chociaż wizualnie widzę poprawy, albo to złudzenie lustra :D

No, ale kurcze chłopaki... dajcie jakieś sposoby na taką 100% motywacje bo jak to co zimę człowiekowi się po prostu nie chce.. siedzi 8 godzin w budzie wracasz ciemno i jedynie co się człowiekowi chce to spać! :\ Jak ktoś chce tą książkę o której wspomniano wyżej to mogę podesłać na PW. Tylko trzeba wydrukować bo strasznie dziwnie jest zeskanowana : p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chodzi mi bardziej o masę mięśniową, dietę jak pisałem mam dopracowaną, i szukam tylko jakiegoś wspomagacza naturalnego. znalazłem gdzieś w rankingu supli na którejś stronie largomass a akurat mój trener coś o tym mówił ostatnio i się zastanawiam właśnie nad czymś takim, bo i z teściem u mnie trochę problemy a to podobno podnosi. O coś takiego mi chodzi. Tylko pytanie czy warto. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, ale tak patrząc po składzie - l-karnityna, l-arginina, kofeina, wyciąg z buzdyganka i witaminy, więc raczej nie powinno zaszkodzić. Trener ma mi przynieść, myślę że spróbować mogę, ja mam o tyle specyficzny organizm że ciężko mi suple dobrać, kreatyna mi sama nic nie dawała, a przynajmniej nie to, o co mi chodziło. U lekarza jestem regularnie na kontroli, ale coś tam się ostatnio nie zgadzało. W każdym razie, dzięki za porady!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozwolę sobie wbić się do tematu, bo coś w tym temacie już wiem. I same ćwiczenia w pewnym etapie to za mało. Ćwiczę już 6 lat i w pewnym momencie stanąłem w miejscu i sama kreatyna to też za mało. Kilka supli wypróbowałem i zbytnio szału nie robią, ale na dzień dobry odradzam wszelkie syntetyki, bo to robi więcej zamieszania niż pomaga. Ja się ostatnio zatrzymałem przy LargoMass i na dobre mi to wyszło. Tam same naturalne składniki arginina, kreatyna no i tribulus. U mnie działa to tak, że przyspiesza spalanie tłuszczu i rozwój masy mięśniowej. No i cena też spoko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zacząłem własnie brać, zobaczę czy te efekty będą aż tak rewelacyjne. Trochę wątpię, bo mi jest ciężko coś pod siebie dobrać. Zobaczymy po jakimś tygodniu-dwóch co się będzie działo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta