PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

jozin

Róża w szkle

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, widziałem ostatnio na wystawie ciekawy motyw z wtopioną imitacją róży w szkle, bądź jakimś tworzywie. Orientuje się ktoś może o co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukałem trochę ale niestety nie znalazłem nawet takiego produktu w necie... To chyba tylko taka zwykła dekoracja do postawienia żeby ktoś się zastanawiał o co w tym chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie było coś takiego że kwiatek wstawiało się w coś w rodzaju prostopadłościanu ze szkła? Bo coś takiego widziałem już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może chodzi Ci o grawerkę laserem w krysztale. Niezły pomysł i coś nowego, w sieci znalazłem więcej na ten temat więc możesz sobie sprawdzić na crystalcity.pl . Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba właśnie chodzi o takie ozdoby z kryształu,fajna sprawa na prezent,ale niestety jest to kompletnie niepraktyczne. Nie to co elegancka i zmysłowa bielizna. Ale każdy gust jest oczywiście inny i zależy od kobiety:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukaj w sklepach z dekoracjami, kwiciarnach. Mają tam mnóstwo takich bajerów ;) Może to była świeca żelowa? Robią takie z wtapanymi kwiatami lub muszelkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.