PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Elegante

Nowości, które warto obejrzeć

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Iluzja 2 - dobry, ale koniecznie w Cinema City, do konca wakacji maja ciekawa loterie, w ktorej mozna wygrac bilet na kolejny film, popcorn , ponoc tez sa jakies duze nagrody, sprzet agd itp.

Ja zyskalem bezplatny bilet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie jutro żona wyciąga na Iluzje, pierwsza część jej sie bardzo podobała a ja byłem rozczarowany no ale czego nie robi sie dla żony ;) mamy bardzo blisko do Multikina ale chyba jednak podjedziemy do Cinema zobaczymy może coś ciekawego wygramy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Razel - i jak druga część "Iluzji"? Jak dla mnie jedynka była spoko, ale nie aż tak bardzo spoko, by koniecznie ruszać na dwójkę. Polecam za to rewelacyjną "Noc Oczyszczenia. Czas Wyboru" i wspomnianą loterię - bezpłatny bilet, dwa bilety 1+1 oraz powiększenie zestawu średniego do dużego na koncie - takie są plusy posiadania Cinema City po drugiej stronie ulicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio byłem na Iluzji 2. Film niezły, choć miałem wrażenie, że jednak jedyna miała świeższe pomysły - teraz poniekąd spodziewaliśmy się, że coś nas zaskoczy. Czego jednak się nie spodziewałem to to, że wygrałem bilet na następny seans. :D Okazało się, że jest teraz jakaś loteria biletowa w Cinema City i przy zakupie kolejnego dostaję dla towarzyszki/randki jeden darmo. :D Więc byliśmy na Tajemnicach Manhattanu - takim fajnym kryminale/thrillerze w starym stylu. Oboje dajemy filmu okejkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dudebro44, ale masz zapłon nie ma co ;) gadają przecież o tym wyżej, fajnie, że chciałeś się pochwalić wygraną, ale lepiej czytać wątki jak już się wchodzi na forum :P whatever, Tajemnice Manhattanu też mi się bardzo podobały, teraz czekam na Geniusza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bourne'a też bym obejrzał! Mam nadzieję, ze będą rali za 2 tygodnie jeszcze w dobrych godzinach, bo wyjeżdżam na urlop jutro i kina nie planuję, a mam nawet bilet już - wygrany z nocy oczyszczenia w cinema city ofc :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bourne'a też bym obejrzał! Mam nadzieję, ze będą rali za 2 tygodnie jeszcze w dobrych godzinach, bo wyjeżdżam na urlop jutro i kina nie planuję, a mam nawet bilet już - wygrany z nocy oczyszczenia w cinema city ofc :P

Myślę, że tak szybko go nie zdejmą. Też jestem ciekaw nowego Bourne'a, ja Geniusza widziałem już, spoko całkiem, chociaż miałem ciut większe oczekiwania, a z biletowego kodu trafiłem akurat zestaw coli z popcornem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa jest prosta, bo październik w tym roku mocny.

Ostatnia rodzina - ludzie wokół mnie byli, polecają, że aż chórem prawie.

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham - Paweł Łoziński zrobił oszczędny ale udany formalnie zapis filmowy terapii rodzinnej prowadzonej przez prawdziwego psychoterapeutę. Dla faceta jak znalazł. Na żadnej komedii romantycznej emocje nie będą tak realne, jak tu.

Wołyń - wchodzi do kin 7 października, zatrzęsie Polską od podkarpackich wsi po mównice sejmowe. Must see. Będzie flejm. Uczestniczcie, dyskutujcie, czcijcie Wojtka Smarzowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi