PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Elegante

Nowości, które warto obejrzeć

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mi znajoma opowiadała na jego temat, bo była w kinie. Nawet mocniejszy niż recenzje o tym piszą. Strasznie kontrowersyjny, kilka scen, które mogą zgorszyć, jednak mimo wszystko kawał dobrego kina. Namówiła mnie tym samym na to, by go obejrzeć i możliwe, że w przyszły weekend się wybiorę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj tam Robocop ;D Mnie bardziej interesuje nowych 300 ;D

Swoją drogą w najbliższy wtorek wybieram sie do kina na 47 Roninów ;) Dam Wam znać czy warto ;)

Też jestem ciekaw tych 47 Roninów. Boję się, by nie był jakoś zbytnio przekombinowany, bo po zwiastunie to za bardzo nie wiadomo o co chodzi w nim.

Z tym RoboCopem to sprawa jest łatwiejsza - klasyk, więc wiadomo czego się można spodziewać - dobrego kina z niezłymi efektami :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No z tego co widziałem po trailerze RoboCopa to fabuła nijak się nie zmieniła, żadnego nowego podejścia do tematu ani nic... Tyle tylko, że odgrzany temat z nowymi efektami... Nie wiem czy się skuszę, by pójść na to do kina ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

47 Roninów zdecydowanie przereklamowany. 3D w nim w zasadzie nie ma więc odradzam seanse w trójwymiarze ;) Film fajny, aby obejrzeć dla relaksu i for fun, jednak jakoś nie żałowałbym gdybym obejrzał go na DVD czy Blue-ray ;) Za wiele scen widowiskowych nie ma, więcej rozkmin tytułowych roninów. A i pan Reeves nie popisał się w swojej roli ;)

Kolejny film, na który planuję się wybrać to "Ja, Frankenstein" ;) premiera 7 lutego :) zapowiada się konkretnie, z dobrymi efektami. Wybiorę się na niego do IMAXa więc i wrażenia powinny być lepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typowa widowiskowa siekanka mówisz;] Mam nadzieję, że Robo jednak wybije się ponad normalny poziom. Grają naprawdę fajni aktorzy, a sama fabuła ma duży potencjał. Poza tym remake ogólnie może wyjścć dobrze, nawet jak naśladuje dość mocno pierwowzór. Zależy od zręczności ekipy kręcącej i aktorów. No i oczywiście od scenariusza. Trzeba będzie pójść do kina, żeby się przekonać;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nie widziałam pierwszego Robocopa, a na drugiego wyciąga mnie mój mężczyzna. ;) Traktuję to jak dobre, rozrywkowe kino akcji (tego się spodziewam :P), idealne do odstresowania się po sesji egzaminacyjnej. ;) No i Keatona zawsze lubiłam, aktora, który gra główną rolę kojarzę z serialu "Dochodzenie" i tam był całkiem sympatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Typowa widowiskowa siekanka mówisz;] Mam nadzieję, że Robo jednak wybije się ponad normalny poziom. Grają naprawdę fajni aktorzy, a sama fabuła ma duży potencjał. Poza tym remake ogólnie może wyjścć dobrze, nawet jak naśladuje dość mocno pierwowzór. Zależy od zręczności ekipy kręcącej i aktorów. No i oczywiście od scenariusza. Trzeba będzie pójść do kina, żeby się przekonać;]

To ja jednak miałem nosa do 46 Roninów. Za dużo fabuły potrafi przytłoczyć akcję. To tak jak kiedyś było z Matriksem. Ostatnia część już była tak przegadana, że można było zasnąć. Dla mnie kino akcji ma być szybkie, trzymające w napięciu i tyle. Jakieś wyszukanej filozofii nie potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio film jaki dobry oglądałem to "porachunki" Z Robert De Niro i Michael Phaifer. Nie wiem czy dobrze nazwiska napisałem ,ale chyba każdy wie o kogo chodzi , naprawdę dobry film ,na początku myślałem że będzie kicha ,ale naprawdę się rozkręcił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś nie oglądam filmów sci-fi ale ostatnimi czasy spodobał mi się 'elizjum' - świetny film

a tak poza tym klasyka gatunku - wszystkie filmy ze stathamem...:) polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Statham jest dobry, to fakt:D

Zgadzam się w 100%, nie ma nic gorszego niż fabuła przerastająca sam film. Film przeradza się w marne widowisko. Jeszcze daje radę, gdy to film oparty wyłącznie na ciekawej fabule. No, ale jeśli to kino akcji to już jest bardzo źle. Mam nadzieje, i w sumie wydaje mi się, że Robocop nie będzie tym zagrożony. Jest pewien szkielet pomysły na film o robo, udziwnić go byłoby bardzo ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam generalnie 5, które ostatnio widziałem i gorąco polecam :)

"Kamerdyner" - biografia, dramat

"Hobbit: Pustkowie Smauga" - fantasy, przygodowy

"Thor: Mroczny Świat" - fantasy, przygodowy

"Carrie" - dramat, horror

"Kobieta w klatce" - kryminał, thriller

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I się nie zawiodłem na Robocopie:) Jose Padilha wie jak się robi kino akcji. Zrobił dwie części elitarnych, filmu o policjantach w Brazylii. Po prostu świetne kino akcji z rewelacyjną kreacją Oldmana. Jak zawsze, mogę powiedzieć:) Akcja toczy się szybko, ale nie pędzi tak, że nie wiadomo w sumie o co chodzi. Zarysowany wątek człowieka maszyny i wszechogarniających korporacji w sposób wystarczający, nie narzucający się. I przede wszystkim, kino nie tylko dla fanów Robocopa. Ja mogę polecić:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się do pozytywnej opinii o RoboCopie. Dla mnie przede wszystkim były na plus efekty specjalne. Te pościgi na motocyklu były niczym z szybkich i wściekłych. Po za akcją film miął jednak ciekawą fabułę, co nie zawsze wychodzi w tego typu produkcjach. Tutaj udało się to twórcom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam "Zero Theorem" Gilliama, jego fanom spodoba się na pewno, reszcie - no cóż, kwestia akceptacji specyficznego stylu tego reżysera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi