PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

turek

Prezenty świąteczne - ile wydajecie?

Rekomendowane odpowiedzi

A pytanie z zupełnie innej beczki. W mojej rodzinie każdy kupuje każdemu to co chce.

Chciałem żeby mnie kupili zestaw TASK ESSENTIAL Travel Kit

Czy to będzie przesada? Nie chcę pytać lubej.

Ile przeznaczacie na prezent dla jednej osoby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla jednej do 50 zł. Wychodzę z założenia ze prezent to ma być coś co chcę mieć, ale szkoda mi wydać swojej kasy na to ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnie i zależy dla kogo, ale podobnie jak Zodiac ok. 50 zł.

Możecie w tym temacie wrzucać już pomysły na prezenty pod choinkę bo to już nie daleko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie w tym temacie wrzucać już pomysły na prezenty pod choinkę bo to już nie daleko :)

Mój Królewicz dostanie w tym roku kalendarz 2012 z moimi zdjęciami. ;D Fotograf profesjonalny jest, kasa jest, chęci są, tylko musze jeszcze dopracować pomysły na zdjęcia na poszczególne miesiące. Zdjęcia będą słodkie, urocze, a zarazem pobudzające wyobraźnie. ;D

Sama kalendarz to kwestia około 40-50 zł. Fotograf to mój kolega, także też mało weźmie. ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że 50 zł to nawet za dużo ale oczywiście zależy dla kogo się kupuję - dla drugiej połówki to jasne, że więcej niż dla powiedzmy wujka.... A pomysły by się przydały bo jakoś mam pustkę w głowie... Giulietta a może uruchomisz sprzedaż kalendarza na forum? ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Giulietta gratuluję naprawdę genialnego pomysłu. :) O i dobrze, że mi przypomniałaś muszę sobie nowy kalendarz Pirelli kupić :)

Kurcze jeszcze nie mam pomysłu na prezenty ani dla dziewczyny, ani dla rodzinki. Coś trzeba już myśleć powolutku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawanie kasy moim zdaniem psuje magię prezentu. Uważam, że czasami warto się wysilić i kupić jakiś drobiazg niż wykpić się kasą w kopercie.Chociaż dawanie kasy na każdą okazję staję się chyba co raz bardziej modne bo jest wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja Intrigo pierwszą część prezentu już dostała ;) niedawno ukazała się płyta jej ulubionej artystki ("Biophilia" Bjork) i otrzymała ją ode mnie w dzień premiery. Drugą część prezentu dostanie na gwiazdkę, no ale powiedzieć nie mogę co to będzie, bo wtedy niespodzianki nie będzie miała :D Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że będzie to drobny prezencik, niezbyt drogi, a dla niej przydatny ;)

Ogólnie na prezenty wydaję bardzo różne kwoty. Zależy co akurat przyjdzie mi do głowy ;)

Kalendarz bardzo fajna sprawa - dostałem taki w zeszłym roku i jestem z niego niezwykle zadowolony ;)

Co do kasy w ramach prezentu gwiazdkowego to wydaje mi się, że jest to co najmniej chybiony pomysł. Dając komuś kasę zamiast czegoś konkretnego pokazujemy, że w rzeczywistości nic o tej osobie nie wiemy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No super :P nie wiem kiedy ale chyba z miesiąc temu był taki film, że kobiety stworzyły kalendarz więc może on zainspirował Giuliettae ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi