PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

turek

Prezenty świąteczne - ile wydajecie?

Rekomendowane odpowiedzi

kupowanie prezentu facetom jest proste, idzie się do sklepu, który ma wszystko w kręgu zainteresowań jegomościa i wybierasz. proste - idziesz do sportowego i kupujesz, idziesz do militaria.pl i kupujesz albo do ogrodniczego,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 15.12.2016 o 10:54, mattik napisał:

Faceci o pieniądzach nie rozmawiają :) Ja na święta szaleję....

Pewnie, że nie, ale lubią też żeby wydawać kasę rozsądnie. Ja się staram zawsze znaleźć taki sklep w którym kupuję po kilka prezentów, bo wtedy często jest przesyłka nieodpłatna (zamawiam często przez internet, bo nie mam czasu na latanie po skelpach i szukanie). W tym roku tak samo kupiłem synowi, ojcu i teściowi wszystko w jednym sklepie - dobrze że mamy podobne zainteresowania :D

3 godziny temu, bimber napisał:

kupowanie prezentu facetom jest proste, idzie się do sklepu, który ma wszystko w kręgu zainteresowań jegomościa i wybierasz. proste - idziesz do sportowego i kupujesz, idziesz do militaria.pl i kupujesz albo do ogrodniczego,

Dokładnie. Najważniejsze to kupować konkretne rzeczy a nie jakieś bzdurne upominki, bo to nikomu niepotrzebne i leży potem zajmując miejsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 21.12.2016 o 18:32, BlackMass napisał:

Pewnie, że nie, ale lubią też żeby wydawać kasę rozsądnie. Ja się staram zawsze znaleźć taki sklep w którym kupuję po kilka prezentów, bo wtedy często jest przesyłka nieodpłatna (zamawiam często przez internet, bo nie mam czasu na latanie po skelpach i szukanie). W tym roku tak samo kupiłem synowi, ojcu i teściowi wszystko w jednym sklepie - dobrze że mamy podobne zainteresowania

Ja częściej wybieram na necie ale do sklepu idę sam bo wolę mieć wgląd w zakupy zanim zapłacę.

Dnia 21.12.2016 o 18:32, BlackMass napisał:

Dokładnie. Najważniejsze to kupować konkretne rzeczy a nie jakieś bzdurne upominki, bo to nikomu niepotrzebne i leży potem zajmując miejsce

Niby tak, tylko czasami jest też sytuacja w której nie możesz sobie pozwolić na jakieś fajne upominki i szukasz pierdół. A tak swoją drogą to co ciekawego na święta dostaliście??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 31.12.2016 o 13:03, GEKON napisał:

Ja częściej wybieram na necie ale do sklepu idę sam bo wolę mieć wgląd w zakupy zanim zapłacę.

I gdzie głównie robisz zakupy w ten sposób?

Niby tak, tylko czasami jest też sytuacja w której nie możesz sobie pozwolić na jakieś fajne upominki i szukasz pierdół. A tak swoją drogą to co ciekawego na święta dostaliście??

Ja dostałem termos taki na jedzenie do pracy i trochę książek. No i sam sobie chcę jakiś prezent zrobić i kupić trochę nowego sprzętu do paintballu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 2.01.2017 o 13:35, wicher30 napisał:

Ja dostałem termos taki na jedzenie do pracy i trochę książek. No i sam sobie chcę jakiś prezent zrobić i kupić trochę nowego sprzętu do paintballu

O jakim sprzęcie dokładnie mówisz? Maska, marker?

Trochę po czasie, ale ja dostałem Leathermana Wave :D Przydaje się bardzo w warsztacie www.militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_wave_new_830078_p1076.xml

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 28.03.2017 o 12:01, BlackMass napisał:

O jakim sprzęcie dokładnie mówisz? Maska, marker?

głównie to nowa maska by mi się przydała ale w końcu jej nie kupiłem :/

Dnia 28.03.2017 o 12:01, BlackMass napisał:

Trochę po czasie, ale ja dostałem Leathermana Wave :D Przydaje się bardzo w warsztacie www.militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_wave_new_830078_p1076.xml

fajny no i full-size... Mi się ten ostatnio bardzo podoba: https://www.militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_rebar_black_831563_p9057.xml - ciekawe czy ten kolor nie schodzi z niego zbyt łatwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, wicher30 napisał:

głównie to nowa maska by mi się przydała ale w końcu jej nie kupiłem :/

A nad jaką się zastanawiałeś?

3 godziny temu, wicher30 napisał:

fajny no i full-size... Mi się ten ostatnio bardzo podoba: [...] - ciekawe czy ten kolor nie schodzi z niego zbyt łatwo

Przecież to leatherman więc na pewno nic takiego nie będzie miało miejsca. Nie wiem   czy zauważyliście, ale na militariach pojawiły się fajne odnośniki do forum z opisem przedmiotu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, BlackMass napisał:

A nad jaką się zastanawiałeś?

8 godzin temu, wicher30 napisał:

https://www.militaria.pl/virtue/maska_paintballowa_virtue_vio_contour_goggle_olive_clear_vio00010_s_p45141.xml ta mnie bardzo kusi ale trochę kosztuje. Nie jestem pewien czy potrzebuje takiej.

5 godzin temu, BlackMass napisał:

Przecież to leatherman więc na pewno nic takiego nie będzie miało miejsca. Nie wiem   czy zauważyliście, ale na militariach pojawiły się fajne odnośniki do forum z opisem przedmiotu

do forum? Czy do youtube?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 3.04.2017 o 21:57, wicher30 napisał:

ta mnie bardzo kusi ale trochę kosztuje. Nie jestem pewien czy potrzebuje takiej.

W takich cenach to popatrz sobie na maski DYE. Są świetnie zrobione i mają przy okazji ciekawy design. Przynajmniej jak dla mnie :P https://www.militaria.pl/dye/maska_paintballowa_dye_goggle_i4_pro_white_gold_thermal_dy06002whg_s_p41351.xml  ta mi się marzy już długi czas

do forum? Czy do youtube?

Do forum. Knives.pl czy jakoś tak. W sumie fajny pomysł, bo można się dowiedzieć czegoś więcej przed zakupem. Wcześniej to zawsze gadałem na liveczacie a teraz mozna cos poczytac dodatkowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwyile niewiele. Ogolnie w rodzinie nie mamy zwyczaju kupowania sobie bardzo drogich prezentów.  I może dobrze ponieważ sam uważam,ze nie ma większego sensu wydawania kasy na jakieś pierdoły. Niech dana osoba kupi sobie to co sama uważa, za właściwe.

Natomiast staram się zawsze zaskoczyć drugą osobę i dać jej coś oryginalnego. Osatnio na przykład zaprojektowałem dla żony poduszkę:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 19.04.2017 o 20:34, BlackMass napisał:

W takich cenach to popatrz sobie na maski DYE. Są świetnie zrobione i mają przy okazji ciekawy design. Przynajmniej jak dla mnie :P https://www.militaria.pl/dye/maska_paintballowa_dye_goggle_i4_pro_white_gold_thermal_dy06002whg_s_p41351.xml  ta mi się marzy już długi czas

czemu akurat ta?

Dnia 19.04.2017 o 20:34, BlackMass napisał:

Do forum. Knives.pl czy jakoś tak. W sumie fajny pomysł, bo można się dowiedzieć czegoś więcej przed zakupem. Wcześniej to zawsze gadałem na liveczacie a teraz mozna cos poczytac dodatkowo

ja nie wierzę we wpisy na blogach. Są zazwyczaj stronnicze. Natomiast w sklepie wszystko musi być podane zgodnie z prawdą bo inaczej możesz zarządać zwrotu kasy bo towar jest niezgodny z opisem. Akurat militaria mają dobre opisy produktów no i ich wideorecenzje też są super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, wicher30 napisał:

czemu akurat ta?

Podoba mi się jak chodzi o jej design, a do tego była opracowywana przy współudziale zawodników Los Angeles Iron Men, więc komfort i bezpieczeństwo dopracowane w najdrobniejszym szczególe

7 godzin temu, wicher30 napisał:

ja nie wierzę we wpisy na blogach. Są zazwyczaj stronnicze. Natomiast w sklepie wszystko musi być podane zgodnie z prawdą bo inaczej możesz zarządać zwrotu kasy bo towar jest niezgodny z opisem. Akurat militaria mają dobre opisy produktów no i ich wideorecenzje też są super

Recenzje są bardzo dobrze przygotowane, szczególnie te ostatnie video. Nie wiem czy widziałeś recenzje tej wiatrówki z magazynkami do oddania 10 strzałów - bardzo dobrze zrobione video. Dużo konkretów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kupuje prezenty to myślę co się komu przyda a potem rozważam czy nie za drogo. Nie zakładam z góry że bratu to do 50zeta a matce za 70. To chyba nie tędy droga. Prezent nie musi być drogi, grunt żeby trafiony i praktyczny. Nie lubię dawania pierdół żeby tylko coś dać. Doceniam praktyczne rzeczy i tez takie kupuję. Swojej kobiecie kupiłem w zeszłym roku nowy depilator bo narzekała na poprzedni. Cieszyła się więc chyba spoko. Kobiety lubią perfumy, bizuterię i bieliznę. Swojej chętnie kupuję różne rzeczy bo ona też robi mi fajne prezenty więc od razu się chce postarać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi