PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

turek

Prezenty świąteczne - ile wydajecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć  witam wybór prezentu na święta zawsze był dla mnie trudny,bo raz nie chce się wydać fortuny na prezenty wszystkie  ale z drugiej strony przecież nikt chyba nie chce dostać tysięcznej pary skarpet 😁  czy jakiś innych bezosobowych prezentów nawet jeśli nie mamy 1000 zł na prezent fajne jest to aby ten upominek był jakiś miał jakieś znaczenie ja np wiele dowiedziałem się o tym co wybrać dzięki tej stronie  SZTUKA WYBORU PREZENTÓW 

Edytowane przez Elmonastyr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam to szczęście, że na poprzednie pięć świąt wydawałem... dużo, bo organizowałem Szlachetną Paczkę.

W te święta próbuję nowego trendu, dlatego zamawiam już w listopadzie. Korzystam z AliExpress i ich Global Shopping Festival, bo odbędzie się akurat w nasze Święto Niepodległości. Planuję wydać do 1 000 zł dla najbliższych, głównie w zakresie gadżetów, bo po pierwsze na takim smartwatchu można zaoszczędzić te 30-40%, po drugie różnorodność jest tu jeszcze większa niż u nas. Także mam nadzieję w ten weekend dopiąć temat i trzymać kciuki, żeby wszystko dotarło do grudnia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogarniam już powoli zakupy z racji balck friday - taniej, rok temu wydałem dla 5 najbliższych mi osób ponad 1000zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi