PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

witek

"UWOdziciele"

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy to oszukiwanie kogoś? Zależy jak na to spojrzysz. Jeśli facet ma niskie mniemanie o sobie, kompleksy i nie potrafi obcować z kobietami taki kurs uwodzenia może okazać się jego deską ratunku. Zobaczy, posłucha, może sie czegoś nauczy, wyciągnie wnioski, w każdym razie nic na tym nie straci. Oczywiście plus praca nad sobą, bo bez tego nie osiągnie sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

troszkę postudiowałem osiągnięcia pana Szabelskiego, serio ciekawy człowiek, a co do tego co pisze magsku, to może masz troszkę racji, ale dużo zależy od konkretnego przypadku, ktoś będzie sztuczny i bez kursów, a innego żaden kurs nie zmieni :)

poczytajcie bloga, zobaczycie sami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda kasy na takie kursy. Pójdziesz, trener naobiecuje Ci nie wiadomo czego a ty się napalasz jak małe dziecko. Tylko dzień po ten stan mija i nadal boisz się podchodzić. Grunt to praca nad sobą. Żaden kurs nie da efektów jeśli będziesz stał w miejscu. Polecam zrobienie Demonic Confidence( na google jest;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli sam nie będziesz pracował nad samym sobą, to nawet najlepsze metody gówno dadzą ;)

No racja, ale czasem to nie wystarczy i wtedy dobrze by było, gdyby ktoś inny nad nami popracował ;) a przynajmniej podpowiedział, gdzie popełniamy błędy i jak ich unikać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.