PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

gacek197

Pamiętniki z wakacji

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czy oglądacie ten serial(leci on na polsacie sob/ndz 17:45)skończyła się już jednak pierwsza seria a druga ma być wyemitowana w marcu. W serialu tym grają aktorzy amatorzy którzy wyjeżdżają na wakacje do Hiszpańskiej miejscowości Loret de marr i tam odgrywają sceny plażowiczów z Polski. Tak więc jest czas na imprezy, związki,miłości jak i również zdrady. Powiem strzeże że sitcom ten przypadł mi do gustu. A jak on się wam podoba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektóre odcinki są śmieszne xD Najbardziej to z chyba 32 letnim prawiczkiem i akcją ze szwedzkim stołem ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale przyznacie rację że laski są niezłe:) mi szczególnie spodobałą sie Alicja bo co ciekawe z identycznie wyglądającą dziewczyną tańczyłem kilka miechów temu na parkiecie w jednym klubie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to poprzez tego typu "seriale" widać jak i nasze społeczeństwo ogłupiło się w ciągu ostatnich lat... Na prawdę nie rozumiem fenomenu tych produkcji i boję się, że jeśli tak dalej pójdzie to nawet TVP będzie chciało mieć jakieś "Pamiętniki..." "Ukrytą Prawdę" czy inne "Dlaczego ja" ... A od tego już nie daleka droga do talk-show typu Jerry'ego Springera...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram Pana Elegante. Ale u nas w Polsce jest popyt na tego typu seriali czy co to tam to jest. Trudne sprawy, dlaczego ja, pamiętniki z wakacji... U mnie to oglądają i szczerze to mam dość i staram się wychodzić z domu nawet. Problem w tych serialach jest taki, że jest tam przedstawiona zaje*iście przejaskrawiona rzeczywistość, a to ludzi kręci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedno słowo - ten kto pisze do tego scenariusz jest zjarany.

Wszystkie te akcje z bidetem, 32 letnim prawiczkiem, DARIUSZEM itp

Szkoda słów, jedyne co z tego oglądam to tylko i wyłącznie krótkie filmiki z najlepszymi scenami na youtubie ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem takiego samego zdania jak poprzednicy, najgorsze jest to, że ludzi to ciekawi, nie widzą tego, że jest to zrobione tak płytko, tanio i prymitywnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest tak samo jak z czytaniem gazety Fakt, każdy wie, że to tania sensacja, najczęściej zmyślone historie i artykuły a mimo to widzę, że masa osób to kupuje stojąc w kiosku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej zryty serial jaki chyba jest. Nie wiem kto to musiał wymyślić, takie różne patologie. Że ludzie to lubią oglądać....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi