PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

henriii21

Jakie preferujecie obuwie na wiosnę/lato?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście noszę zawsze japonki. Oczywiście dopasowuję je odpowiednio do miejsca. Na plażę, czy nad jezioro mam zielone i niebieskie, a na co dzień - czarne, skórzane.

Dużo ludzi lubi też sandały. Ja jakoś się nie mogę do nich przekonać, bo są mi nie wygodne i chyba gorzej się prezentują. Poza tym nosi się je bez skarpetek, a wtedy mnie obcierają, więc mi pozostają tylko japonki, bo w adidasach w lato nie będę biegał :)

A Wy co nosicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zawsze nosze adidasy niezależnie od upałów, jakoś dziwnie się czuje w klapkach,sandałach lub tym bardziej w japonkach w mieście. Klapki ubieram tylko na plażę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiosną najwygodniej chodzi mi się w trampkach w pastelowych kolorach, adidasach do kostek i baletkach, w zależności do stroju dobieram buty ;) a co do lata to jakieś rzymianki, japonki, trampki czy sandały :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi też kiedyś wydawało się, że japonki są babskie i na początku jak je nosiłem to dziwnie się w nich czułem i dziwiłem się, jak można je nosić na co dzień, bo są strasznie niewygodne. Teraz nie wyobrażam sobie innego obuwia na lato. Po przyzwyczajeniu okazały się najbardziej wygodnym obuwiem z wszystkich możliwych. Teraz zauważyłem, że z roku na rok coraz więcej facetów nosi japonki, co niedawno było popularne na zachodzie, a u nas wręcz nie do pomyślenia :) teraz chyba nawet mniej kobiet niż facetów ubiera latem japonki. Ja noszę je na basenie, w domu i poza domem, jak zrobi się tylko ciepło. W sklepach też jest ogromny wybór. Właściwie w prawie każdym sklepie obuwniczym i obuwniczo-odzieżowym można teraz przebierać w japonkach i wybrać, takie jakie są dla nas odpowiednie.

Rok temu kupując sandały musiałem się nieźle nałazić, bo wybór straszny, a teraz i tak ich nie noszę, bo nie są tak wygodne i chyba gorzej się prezentują.

jeszcze parę lat temu na co dzień biegałem w adidasach :D Przez cały rok 3 pary na zmianę nosiłem i nie wyobrażałem sobie, żeby mogło być inaczej. Pewnego razu kumpel mi powiedział, że japonki są bardzo wygodne, co mnie bardzo zdziwiło i polecił markę. Kupiłem i choć przez 2 tygodnie ciężko było się przyzwyczaić, to teraz nie żałuję, dlatego Wam też polecam. Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na wiosnę najlepiej jakieś sportowe buty typu adidasy albo jakieś inne podobne. W lato to zależy od sytuacji - jak jestem na wakacjach to obowiązkowo japonki, bo najwygodniejsze. Jednak do pracy czy po mieście to najlepiej też jakieś sportowe, japonki dopiero jak jest naprawdę gorąco.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Typowe lekkie i wygodne obuwie potoczne zwane adidasem.

Lato to różnie ;) Zależy od wielu czynników co ubiorę, ale najczęściej lekkie adidaski, często też zdarza się ubrać japonki, ale to zdecydowanie rzadziej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja na wiosnę i lato (w zależności jakie gorące) preferuje buty Nike Track Racer. Są lekkie i nie pocą się w nich nogi. A jeśli słońce już naprawdę przygrzeje to japonki Shynon II Reebok, bardzo wygodne są.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytałem posty i miałem pisać właśnie, że zamiast adidasów lepsze są półbuty. Chodziło mi dokładnie o coś takiego jak kolega wyżej dodał. Dlaczego nie dla adidasów? Bo jest to najgorszy wybór na ciepłe dni latem, noga się poci i nie oddycha. Latem fajne są też mokasyny. Zaś wiosna to trampki, takie jak np. Conversy lub różne inne rodzaje trampkopodbne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta