PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

henriii21

Kto z Was regularnie biega?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, kiedy będzie dobra pogoda na bieganie. Lubię to i latem biegam codziennie. Od jakiegoś czasu nie ma warunków na bieganie na świeżym powietrzu. Najpierw siarczyste mrozy, teraz odwilż i błoto... Wy też wolelibyście już słońce i ciepłą pogodę, taką idealną na bieganie, tzn jakieś 13-15*C :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sam to nie za dobrze...

I tu się nie zgodzę, samemu się lepiej biega - nikt nie narzuca Ci tempa, nikt nie spowalnia, nie musisz nikogo gonić z wywieszonym jęzorem :P, biegniesz jak chcesz, najlepiej z słuchawkami w uszach i w swoim tempie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uważam, że to żaden wstyd. Dużo ludzi samemu biega. Na początku wakacji też biegałam o 6:00, ale po tygodniu zrezygnowałam z tej godziny ;P i zaczęłam biegać o 17:00, 18:00 (sama!) i było idealnie ; ))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez zimę nie biegam, ale jak tylko śnieg stopnieje znowu ruszam z treningiem. Wstaje rano przez 6 i ok. 15-20 minut szybkiego truchtu, nie uwierzycie jaki potem dzień wydaje się długi do tego wiadomo poprawia się kondycja zdecydowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Biegałem całą jesień, teraz zaatakowała choroba i nie wiem jak to będzie wyglądać na wiosnę, ale myślę że jakoś się da rade. W końcu ruch to zdrowie ;)

Osobiście preferuję bieganie wieczorami tak po 21 bo rano wstać się nie chce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem Ci na początku też mi się nie chciało a z czasem się przyzwyczajasz i automatycznie o 6 wstajesz z pragnieniem biegu. Na początek dobrze jest biegać z kimś bo to mobilizuje do pobudki. Potem po miesiącu czy dwóch już idzie gładko i sprawnie. Ważne jest też żeby stopniowo zwiększać albo dystans albo tempo żeby nie stać w miejscu i nie robić przez kilka miesięcy takiego samego wysiłku bo przynosi to mniejsze korzyści.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta