PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

henriii21

Kto z Was regularnie biega?

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego polecam bieżnię w jakimś fitness klubie albo siłowni. Na początku ciężko jest się przyzwyczaić ale po kilku razach staje się czyms oczywistym. Bez względu na pogodę możesz sobie pobiegać (w lato / jesień / zimę / wiosnę). Oczywiście jest to płatne ale bezpieczniejsze. Nie wyskoczy na Ciebie kilku dresików z tekstem "masz na fajki?" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie najlepiej biegać samemu. Wystarczą słuchawki z dobrą muzyką i w swoim tempie można biec naprawdę spore odcinki:) a później to przyjemne zmęczenie, które dodaje energii na resztę dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A inni co teraz zrobią? Ja powiem, że wczoraj był wieczorem lekki mrozik (-1st) Ale nie biegało się tak źle - tylko w ręce zimno (dziś biorę rękawiczki). Biegacie w zimę? Bo to moja pierwsza zima odkąd zacząłem biegać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie to zależy, bo dość intensywnie uprawiam sport (mam 6-7 treningów tygodniowo). Jeśli chodzi o bieganie to kiedyś przez pół roku biegałem regularnie 3 razy w tygodniu. Teraz robię to raczej tylko przed zawodami, gdy muszę złapać formę i zbić kilka kilo, bo inaczej najzwyczajniej w świecie bym się przetrenował. Osobiście wolę biegać samemu, założyć słuchawki na uszy, odpalić stoper w zegarku i obrać sobie jedną trasę aby widzieć jaki mam progres czasowy. Co do biegania w zimie, to robiłem to nawet przy -20, wszystko jest kwestią odpowiedniego ubrania i zdrowego podejścia (wybiegamy z domu, wbiegamy do domu... potem herbatka z cytryną i witamina C). Za bieżnią nie przepadam, ale to jest już sprawa absolutnie indywidualna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biegania to moja pasja. Muszę przyznać, ze przez okres grudnia - stycznia trochę odpuściłem, ale już wracam do formy. Biegam tylko po dworze, dystanse w zależności od dnia od 7 do 15 kilosów. Staram się nie forsować, jak boli, to mnie, jak jest forma dnia, to zdarzyło się i 20. Jest moc! Najlepiej lubie po takim wymęczeniu, siąść na totalnym chillu, endorfiny działają i 1 zimny zwierzyniec. Oczywiście nie za często, ale lubiiiee.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Według mnie najlepiej biegać samemu. Wystarczą słuchawki z dobrą muzyką i w swoim tempie można biec naprawdę spore odcinki:) a później to przyjemne zmęczenie, które dodaje energii na resztę dnia.

popieram, można się wyciszyć przemyśleć dzień, zaplanować kolejny, w dodatku przychodzą do głowy wtedy różne ciekawe pomysły :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biegam dla lepszego samopoczucia 2 razy w tygodniu po 30-35 minut zazwyczaj po lesie bo mi się przyjemniej biega na świeżym powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biegam! od kilku lat - a teraz jest maj '16 i ciepło, z motywacją nie ma problemu. Powiem Wam, szukającym motywacji, po paru latach NIE-bieganie powoduje głód - jak przy nałogu - bo to też nałóg, tylko zdrowy :) po prostu brak czegoś i tylko bieganie to zaspokoi. Pozdrawiam biegających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynam biegać niedługo, ładna pogoda, trzeba w dodatku poprawić nieco kondycję :) Muszę kupić tylko dobre ciuchy i buty do biegania, patrzyłem trochę w sporti i na allegro, mam kilka na oku, ale to kwestia większej analizy asortymentu w sklepach :D Myślę, że 2-3 razy w tygodniu po 30minut powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi