PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

henriii21

Kto z Was regularnie biega?

Rekomendowane odpowiedzi

"Analiza asortymentu"? Co to ma wspólnego z bieganiem? Kiedy biegałem wystarczały zwykłe spodenki, koszulka i adidasy albo nawet tenisówki. Cokolwiek. Pogoda też mi nie była potrzebna. Czy 40 na plusie, czy 20 na minusie, czy śnieg, czy deszcz po prostu się zasuwało. Żałuję trochę że przestałem. Teraz ciężko do tego wrócić...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ma bo wolę zaopatrzyć się w bardziej komfortowy "sprzęt" :) Kupiłem już co trzeba w sporti i od dziś zaczynam bieganie na poważnie. Rozumiem co masz na myśli, ale teraz (niestety?) takie czasy, że nawet jeśli chodzi o bieganie to trzeba dobrać odpowiednie ubranie, buty, dietę by to wszystko sprawiało komfort i dawało efekty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaczynam dopiero, chociaż jak pogody brak to i chęci brak. Odchudzam się jestem w fazie redukcji tkanki tłuszczowej, energie mam biorętherm line man na bazie ziół i czystej kofeiny, biegam co drugi dzień, bo tak nakazuje kodeks treningów. Dlaczego bieganie? Bo wydaje mi się najbardziej relaksujące ze wszystkiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam takie pytanie. Zawsze podczas biegania bardzo bolą mnie stawy. Nie wiem dlaczego - pewnie brakuje mi jakichś suplementów. Może ktoś z Was stosował coś i ma jakąś opinię? Napiszcie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na stawy dużo białka, witamina D, omega-3 w diecie no i dobry zestaw witamin z cynkiem i żelazem. Kiedyś biegałem ale niestety nudzi mnie to :) Wolę pojeździć na rowerze, odkrywać okolice bliższą i dalszą.

Edytowane przez Maliiak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem każda pora jest okej, pod warunkiem, że masz odpowiedni strój, a w części polskich miast konieczne jest noszenie maski przeciwsmogowej. Dla mnie osobiście, a lubię biegać, powodem zaprzestania było to, że są tylko asfalty i kostki brukowe, od czego bardzo bolą kolana i obrywa drganiami kręgosłup i tak uszkodzony dyskopatią przez idiotyczne skakanie do wody.

Lekarka mi powiedziała, że po trawie mógłbym - ale w Krakowie nie wiem, gdzie. Jeśli macie pomysły - super, wziąłbym je! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uwielbiam biegać, tym bardziej, że musiałam ostatnio zrzucić nieco kilogramów. Pojawił się jednak mały problem - stawy. Strasznie zaczęły boleć od nadmiaru ruchu. Myślicie, że tego typu leki (http://niezniszczalnestawy.pl/zel-na-stawy-levasan-cena-sklad-opinie-z-forum/) faktycznie pomagają? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta