PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

gacek197

Czy zgadzasz się z tym?

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż parę razy oglądając mecz zauważyłem że słabsze zespoły w meczu mogły wygrać z potentatami ale jakoś dziwnie zaczęli marnować sytuacje pod koniec meczu i to seryjnie. Czy to w ręcznej w siatce czy w nodze, to samo. Też coś takiego zauważyłeś/aś?

Czy zatem zgadzasz się że czasem potentaci kupują mecze od słabszych drużyn aby nie było siary? Specjalnie dałem ten temat w tym dziale bo myślę że wart jest dyskusji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też mi się wydaje, że w obliczu tylu afer korupcyjnych to już się nie opłaca. Po prostu słabsza drużyna radzi sobie, debiutuje, ale wiadomo, że nie z każdym jest w stanie wygrać. Jak to się mówi każdy ma swoje 5 minut.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie zgodzę się, bo to że słabsza drużyna gra lepiej a potem im nie wychodzi to raczej kwestia braku umiejętności, doświadczenia albo tego że czują się zbyt pewnie i potem marnują. Myślę, że takie sytuacje to zbyt duże ryzyko dla lepszych drużyn. Gra nie warta świeczki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I zgadzam się z tkamil20 w 100 % przy dzisiejszej polityce kupno meczu to dziś pikuś w porównaniu z resztą biznesu dziejącego sie na najwyższych szczeblach każdego państwa- wykryte afery przybliżaja tylko skalę działalności a są wykryte tylko dlatego ze ktoś się z kimś nie dogadał albo pominięto kogoś przy "wypłacie" i owe wykryte afery to tylko wierzchołek góry lodowej schowanej pod powierzchnia , tylko naiwni myśla inaczej .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie wierzę w korupcję. Te czasy już minęły. Młodzi zawodnicy mają już inną mentalność. Pieniądze dzisiaj też są większe, więc na handel meczami trzeba by wykładać grube miliony i ryzykować kryminałem. Czy to się komuś jeszcze opłaca?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta