PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

qqs112

Gdzie kupić bojówki??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio podarłem ostatnią parę spodni. Chodząc po sklepach zauważyłem trend na obcisłe spodnie lub proste kroje a jak już znajdę coś interesującego to drze się po pierwszej wyprawie w teren. Całe życie chodziłem w bojówkach i nie zamierzam zmieniać nawyku. Kieruję więc rozpaczliwe pytanie: gdzie kupić prawdziwe, mocne, męskie bojówy??!! Dodam, że jestem z Wrocławia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz powiem ci o dziwo, że szukam coraz częściej jeansów i spodni ogólnie w skateshopie. Wybieram tylko normalne proste kroje a tam ponieważ mają bardzo mocne i grube materiały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukiwania rozpocznij od dobrych i sprawdzonych sklepów internetowych. Tam będziesz miał największy wybór oraz niższe ceny, a jak znasz swój rozmiar to w sumie żaden problem, poza tym zawsze możesz wymienić na inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@outdorka ja rozumiem,że się tu udzielasz w tematach outdorowych/taktycznych i promujesz przy okazji swoją działalność, ale pisz na aktualne tematy i nie odgrzewaj starych kotletów bo ob..znaczyłaś to forum swoimi wpisami niczym muchy obraz najświętszej panienki. 

Edytowane przez Szfagier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Szfagier napisał:

@outdorka ja rozumiem,że się tu udzielasz w tematach outdorowych/taktycznych i promujesz przy okazji swoją działalność, ale pisz na aktualne tematy i nie odgrzewaj starych kotletów bo ob..znaczyłaś to forum niczym muchy obraz najświętszej panienki. 

ale @outdorka dobrze gada, mam bojówki z militaria.pl już drugi rok i praktycznie brak śladów użytkowania, nie czepiaj się chłopaku

1 godzinę temu, outdorka napisał:

Mieszkasz we Wrocławiu to wpadnij do stacjonarnego sklepu militaria.pl na rynku. Jak tam kupisz spodnie, to prędzej Ty się rozprujesz niż one ;P

właśnie tam je kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Aros napisał:

ale @outdorka dobrze gada

Ja uważam, że takie tematy są dobre, jeśli ktoś lubi szperać w archiwum i myśli, że na coś mądrego się tam natknie. Ale większość zakłada nowe tematy.

Ja mogę polecić lumpka, zawsze coś fajnego się znajdzie. :lol: Ale normalnie najczęściej coś przez internet można wypatrzyć, nie dotkniesz materiału, ale chociaż nie dopłacisz za markę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz @Szfagier :( forum zmieniło swój wygląd odkąd tu ostatnio zawitałam i jak wchodzę na interesujące mnie wątki, to nie zawsze zwracam uwagę na daty. Teraz będę o tym pamiętać.

9 godzin temu, Wafelek napisał:

Ja uważam, że takie tematy są dobre, jeśli ktoś lubi szperać w archiwum i myśli, że na coś mądrego się tam natknie. Ale większość zakłada nowe tematy.

Ja mogę polecić lumpka, zawsze coś fajnego się znajdzie. :lol: Ale normalnie najczęściej coś przez internet można wypatrzyć, nie dotkniesz materiału, ale chociaż nie dopłacisz za markę.

Tylko po co tyle nowych tematów, jak można pociągnąć jakiś stary - forum przejrzyściej wygląda potem. Co do zakupów w necie, to też można przepłacić za markę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 8.10.2016 o 18:47, outdorka napisał:

Wybacz @Szfagier :( forum zmieniło swój wygląd odkąd tu ostatnio zawitałam i jak wchodzę na interesujące mnie wątki, to nie zawsze zwracam uwagę na daty. Teraz będę o tym pamiętać.

Tylko po co tyle nowych tematów, jak można pociągnąć jakiś stary - forum przejrzyściej wygląda potem. Co do zakupów w necie, to też można przepłacić za markę :)

Dnia 13.10.2016 o 11:07, bryan2 napisał:

Przepłacanie za markę? Możesz to rozwinąć? Wydaje mi się, że dlatego za nią płacimy, aby otrzymać produkt dobrej jakości.

No to chyba jest jasne, że nie zawsze dobrze jest ślepo ufać dobrze wypromowanej marce i nie otwierać się na inne. Nie zawsze znana marka = dobra jakość. Dlatego właśnie warto korzystać z forum i dowiedzieć się czegoś na temat  nieznanych wcześniej firm i sprzętów, które ktoś przetestował i je poleca. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 13.10.2016 o 11:07, bryan2 napisał:

Przepłacanie za markę? Możesz to rozwinąć? Wydaje mi się, że dlatego za nią płacimy, aby otrzymać produkt dobrej jakości.

Niestety niektóre firmy jednak przeginają z chęcią zysku

Dnia 17.10.2016 o 13:31, bryan2 napisał:

Ja odnoszę wrażenie, że jeśli mamy dobre zdanie na temat jakieś marki możemy ślepo zaufać i kupić ich następny model.

No nie wiem. Ja tam lubię zapoznać się dokładnie z czymś nim to kupię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 30.10.2016 o 18:39, wicher30 napisał:

Niestety niektóre firmy jednak przeginają z chęcią zysku

To fakt, szczególnie gdy substytuty są równie dobre a tańsze. Oczywiście nie można generalizować ani od razu kupować taniochy za każdym razem. Przede wszystkim zależy to od produktu, bo wiadomo, że kupując nóż/scyzoryk kupimy szwajcarski bo będzie najlepiej i najdłużej służył 

Dnia 30.10.2016 o 18:39, wicher30 napisał:

No nie wiem. Ja tam lubię zapoznać się dokładnie z czymś nim to kupię

Zależy też czy kupujemy coś po raz pierwszy czy powtarzamy zakup. Jeżeli jest to elektronika czy droższe wyposażenie to warto się zapoznać i porównać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi