PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

qqs112

Gdzie kupić bojówki??

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że stacjonarnie wygodniej. Ale ja np cenie sobie to w zakupach internetowych że jest minimum 2 tyg na zwrot. A w sklepach stacjonarnych często odmawiają i trzeba się wykłócać. Nawet jeśli np koszula ma metkę i jest w stanie idealnym. A tak wypełniam formularz i gotowe. Jak tak się zastanowić to mi np zakupy w sieci wychodzą taniej. I to sporo. Ale dlatego że ja mam swoją listę rzeczy do kupienia (zwykle elektronika i książki itp) i czekam aż jakaś promocja się znajdzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 2.01.2018 o 09:34, wicher30 napisał:

jaki konkretnie model ma?

ale mi dałeś zadanie, ale sprawdziłam i to jest model BDU 2 i ma takie oliwkowe i czarne :)

super, używałaś już? Zadowolona jesteś?

używałam już, ale z tą jakością powietrza to przy wysiłku naprawdę ciężko oddychać dlatego dokupiłam sobie maskę antysmogową na przecenie 

szybę pewnie nie ale zęby to co innego :P

przy takim długopisie raczej końcówki nie pogryziemy xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 12.02.2018 o 18:52, Jinx napisał:

ale mi dałeś zadanie, ale sprawdziłam i to jest model BDU 2 i ma takie oliwkowe i czarne :)

a to szacun :) dobry kawał materiału

Dnia 12.02.2018 o 18:52, Jinx napisał:

przy takim długopisie raczej końcówki nie pogryziemy xd

haha no zdecydowanie nie

Dnia 2.03.2018 o 11:37, GEKON napisał:

Widzę, że temat wam znany więc może mi ktoś podpowie jak z cenami bojówek bo ciężko w ogóle znaleźć cokolwiek. Teraz wypatrzyłem takie: 

Spodnie-Helikon-SFU-Next-Olive-Drab-SP-SFN-PR-32.thumb.jpg.d53f0409d8b1446606a72c1bec166cfa.jpg

Ma ktoś może?

mam, polecam. W ogóle helikon robi kawał dobrej roboty. Warto się zaopatrzyć w ich rzeczy bo mają bardzo przystępne ceny jak za towar tak dobrej jakości

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Wszystkich na forum :) Jeżeli chodzi o zakup spodni bojówek czy generalnie odzieży to ja skłaniam się ku opcji sklepów internetowych , gdzie można je znaleźć bez problemu . To tylko kwestia gustu oraz tego jaką kolorystykę spodni chcemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta