PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

Rekomendowane odpowiedzi

To jak? Oglądają coś Panowie? ;)

Sam jestem wielkim miłośnikiem seriali więc można powiedzieć że oglądam je masowo jak tylko czas pozwoli. Kilka moich ulubionych to Lost (zagubieni - niestety już się skończył), Nikita, Chirurdzy, Skins i wstyd się przyznać ale Pamiętniki Wampirów też lubię ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masa uwielbiam seriale. No może poza większością polskich. Przeleciałem całego House M.D. no ale już koniec serialu, CSI LV i Miami, Chirurdzy, czekam już na nowy sezon, Californication też czekam na nowy sezon. Lostów i Herosów też obejrzałem, ale koniec tych serii już dawno był niestety. Chociaż Herosi się kurcze skończyli z ładną zapowiedzią na następny sezon, fajny zwrot akcji a tu du**.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie lubię housa, ja jestem team Grey's anatomy ;) Dużo dobrego słyszałem o Herosach i Calfornication więc jak tylko skończę powtórkę lostów to zabiorę się za któryś z tych dwóch. Stacja CW przygotowała na jesień nowy serial z Johnem Lockiem w roli głównej '666 park avenue' i nie mogę się już tego doczekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się. Początek był ostry jak każdy inny sezon, ale już końcówka była nudna. Nic takiego nie było świetnego. I Hank taki jakby nie Hank...

Dodam serial animowany (anime) Devil May Cry <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze, że w ogóle będzie nowy sezon Californication bo było sporo komplikacji z tym z tego co czytałem na stronkach US. No, ale cieszmy się, że od października nowe odcinki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kapitan Bomba ;) Swego czasu jak się pojawił to była niezła heca w pracy ;) Od tego czasu dyrektor nie nieocjalnie jest "Kpt. Bo". Aktualne odcinki nie są już takie śmieszne ale zdarzają się perełki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Breaking Bad - znakomity serial z początku 2008 r jaki trudno sklasyfikować . Ja zaszufladkuję go jako serial kryminalno sensacyjny. Zaczyna się niepozornie: wycofany i lekko sfrustrowany nauczyciel chemii dowiaduje się, ze ma raka i niebawem przyjdzie mu pożegnać się ze światem, ciezarną wówczas żoną i nastoletnim synem. Postanawia zabezpieczyć im przyszłość....znajduje dość ryzykowny i morlanie wątpliwy sposób na zarobienie w krótkim czasie dużej kasy...jest gorąco!

I kolejny sensacyjny, tym razem świeżutki (właśnie czekam z niecierpliwością na kolejny sezon jaki zapowiadany jest na wrzesień)-Boardwalk Empire-z końca 2010r. Akcja rozgrywa się w Atlantic City, czasy prohibicji. W rolach głównych rewelacyjny Steve Buscemi jako Nucky Thompson. Co nie bez znaczenia dla klasy serialu j, jego producentem jest Terence Winter (z Rodziny Soprano ), natomiast reżyserem Martin Scorsese. Aha! Ten kapitalny serial był nominowany aż do 18 Emmy!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta