PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Daniel92

Najgłupszy naród Europy :D

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytajcie sobie to: http://www.sfora.pl/To-najglupszy-narod ... olu-a44482

Co o tym myślicie? Bo ja tam trochę pracowałem i myslę, że duzo w tym prawdy. Na przykład jeden koleś sprzeczał się ze mną o to, że satelity wiszą w miejscu, wcale się nie poruszają, tylko robi to ziemia. Tak sobie myślę kiedy Polacy dorównają do ich poziomu ;) Oby nigdy, co mnie dziwi, im powodzi się lepiej niż nam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przeczytajcie sobie to: http://www.sfora.pl/To-najglupszy-narod ... olu-a44482

Co o tym myślicie? Bo ja tam trochę pracowałem i myslę, że duzo w tym prawdy. Na przykład jeden koleś sprzeczał się ze mną o to, że satelity wiszą w miejscu, wcale się nie poruszają, tylko robi to ziemia. Tak sobie myślę kiedy Polacy dorównają do ich poziomu ;) Oby nigdy, co mnie dziwi, im powodzi się lepiej niż nam.

Nie lubię etykietek :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze nie można oceniać narodu całościowo, to tak samo krzywdzące jak mówienie że Polacy to złodzieje. Po drugie The Daily Mail to brukowiec pokroju Faktu i każdy kto miał go w ręku wie jakie głupoty się tam wypisuje. Faktem natomiast jest, że brytyjska klasa robotnicza jest mocno 'niedoedukowana' ale nawet i tu nie można mówić o całości bo z pewnością są wyjątki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszędzzie są, ale na zachodzie to jest bardzo widoczne. Ci Anglicy sa naprawdę niedoedukowani i po prostu głupi. Bo jak może być inaczej gdy 16-latek idzie do roboty, zamiast do szkoły, a tam to normalka.

A artykuł pokazałem wam z ciekawości jaka b edzie wasza reakcja, a nie z powodu moich przekonań. To, że zamieściłem ten artykuł, nie znaczy wcale, że mam poglądy z nim równoznaczne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kochani!!! mieszkam w anglii, - na stale.

zdecydowana wiekszosc polakow w anglii pracuje tu w magazynach ktore ja nazywam obozami pracy, ktura jest uproszczona zeby kazdy mogl ja robic , wiec polacy pracuja tu z nie wyedukowanym marginasem spol. Ztad te opinie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero teraz dotarłem do tego wpisu i tak się zastanawiam jeśli w Polsce przeprowadzić takie badania na odpowiedniej "grupie" ludzi wyniki mogły was zaszokować i być podobne ;) daleko nie trzeba szukać wystarczy pooglądać filmiki na YT "Matura to bzdura" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy chyba o swoim narodzie powie ze jest najgłupszy, takie mam wrażenie przynajmniej

wystarczy pooglądac kilka odcinków matura to bzdura, a zaczynasz dochodzic do wniosku ze najgłupszemu narodowi europy ktos depcze po piętach ;]

!  {TEXT1}:
1.Przestrzegaj zasad poprawnej polszczyzny

2.Używaj opcji edytuj, zamiast pisać kilka postów jeden po drugim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi