PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Daniel92

Najgłupszy naród Europy :D

Rekomendowane odpowiedzi

Oj jacy ludzie są głupi to można się przekonać oglądając te głupie programy tzw. show na kanałach muzycznych. Ci amerykanie i angole to są dopiero idioci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kochani!!! mieszkam w anglii, - na stale.

zdecydowana wiekszosc polakow w anglii pracuje tu w magazynach ktore ja nazywam obozami pracy, ktura jest uproszczona zeby kazdy mogl ja robic , wiec polacy pracuja tu z nie wyedukowanym marginasem spol. Ztad te opinie ...

patrz, tacy wyedukowani polacy.........

i jakos nie wystrzela ich ta edukacja powyzej magazynu.DDDDDD

polacy sa zalosni w goraczkowym wytykaniu innym braku nikomu niepotrzebnej pustej wiedzy o suficie.

to jest najglupszy i najpodlejszy znany mi narod.

nigdzie nie widzialam tak potwornego debilizmu i deformacji psychicznych jak w pl. i w takiej ilosci.

a jezdze duzo i dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, to prawda, że każdy naród ma swoje plusy i minusy. Ja też bym tutaj nie wskazywał konkretnych narodowości. My Polacy też nie mamy chyba za dobrej marki poza granicami kraju. Ale co się dziwić jak sami obniżamy swoją wartość. Jak sami się zaczniemy szanować to i inni zaczną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka to jest prawda - podobno w Niemczech i w Anglii mówi się o Polakach, że my tam jesteśmy złodziejami i oszustami..Nie mówi się chyba też dobrze o Polakach w Holandii. Bo pewnie Holendrzy myślą o nas, że jak my przyjeżdżamy to tylko imprezujemy i palimy zioło ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak najgłupszy czy najmądrzejszy naród, bo są jednostki głupie i mądre a każdy kraj jest ich zbieraniną. Można mieć jakieś narodowe cechy, jak u nas marudzenie, ale nie głupotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, strasznie głupi ci Angole, a Amerykanie zwłaszcza. Tylko ciekawe kto wystrzelił te satelity? Polacy? Na tym polega mądrość narodu, że umie wykształcić i utrzymać specjalistów, którzy myślą za nich i robią to lepiej. Co z tego, że przeciętny polski mężczyzna potrafi samodzielnie zrobić remont w domu i śmiać z nieudaczników Angoli, skoro oni po prostu zatrudniają do tego ludzi i w czasie remontu opalają się na Malediwach? To samo się tyczy praktycznej wiedzy. Po co operator koparki, budowlaniec , czy magazynier ma wiedzieć z czego się składa wszechświat? Do czego mu to potrzebne? Bogate narody mają od tego ludzi, którzy zgłębiają temat i robią to najlepiej na świecie. A przeciętny robotnik robi swoje i cieszy się życiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jakie typy padły wcześniej, ale uważam, że najgłupszym narodem jest Polska. Zanim mnie jednak zlinczujecie to pomyślcie jak to jest możliwe aby 40 milionowy naród miał problem z pogonieniem małą grupkę składającą się z 460 osób? Jest taki drugi? Nie wiem, albo mnie pamięć zawodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi