PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o KFC?

Ja lubię tam jadać, jadam tam często nawet częściej niż w McDonaldzie bo mam bliżej xD Jedzenie w KFC moim zdaniem jest równie pyszne jak w Macu i w BurgerKingu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio strasznie tłuste jak dla mnie zrobiło się ichnie mięso (kiedyś było "chudsze") i przestałem tam nawet okazyjnie jadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno nie jadłem nic w kfc, a wcześnie w sumie to tylko wiaderko kurczaków braliśmy z chłopakami na jakąś imprezę czy oglądanie meczy do piwka a tak to nie jem od dawna w takich miejscach. Jedyny fast food w jakim dość często się pojawiam w sumie to Subway ale to inna kategoria trochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi na szczęście nie po drodze ani do Maca ani do KFC ani do Subwaya ;) Czasem dobrze mieszkać na obrzeżach miasta:D Za to po drodze mam halę targową ze świeżymi warzywami i owocami, są masarnie, kawiarenki - można kupić chleb, owoce, szynkę, ser, warzywa - obok przystanek autobusowy. W domku można zrobić dobrą zapiekankę, zupę, dobre dania (przepisy są w necie). Czasem skuszę się na zamówienie pizzy ;)

Dodam tylko, że wspólne gotowanie jest jak gra wstępna - często się zdarza, że później musimy kończyć gotowanie bo w międzyczasie zaczęło się gotowac między nami ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo, to pizza nie jest fastfoodem. Czekasz na nią minimum 30/40 min (w zależności od ciasta). Fasr food mas to do siebie, że czekasz max 5 min. A co do KFC to świetny jest aktualny kebab.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co sądzicie o KFC?

Ja lubię tam jadać, jadam tam często nawet częściej niż w McDonaldzie bo mam bliżej xD Jedzenie w KFC moim zdaniem jest równie pyszne jak w Macu i w BurgerKingu :)

Jest dużo leeepsze! Kocham to niezdrowe świństwo :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.