PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

maiden

Książki o kobietach

Rekomendowane odpowiedzi

hahahaha, ale się ubawiłem;)

Rozmowa przebiega mniej więcej tak:

Ona mówi: "Cześć Jacek!"

Ona myśli: "O znowu ta łajza, kiedy wreszcie podejdzie do mnie i mnie gdzieś zaprosi"

On mówi: "Cześć Iza"

On myśli: "Cześć Iza"

Ona mówi: "Wybierasz się dzisiaj na imprezę u Krzyśka?"

Ona myśli: "Mam nadzieję, że Cię tam zastanę"

On mówi: "Tak, mam zamiar wpaść, tylko nie wiem czy się wyrobię"

On myśli: "Muszę jeszcze skończyć któryś tam level jakiejkolwiek gry"

Ona mówi: "Wpadaj wpadaj, będzie fajna imprezka."

Ona myśli: "Pewnie znowu wpadnie na końcówkę imprezy jak będę wychodzić do domu"

Ona mówi: "To do zobaczenia, trzymaj się"

Ona myśli: "Nie waż się ze mnie nie zatańczyć...itp, itd).

On mówi: "Siemka, narka itp itd"

On myśli: "Siemka, narka itp itd"

My prowadzimy 1 rozmowę, wy prowadzicie zwykle 2 rozmowy jednocześnie (jedną z facetem, drugą z samą sobą) ;P

No i jak tu się z wami dogadać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wszystkie kobiece zachowania saą w 100% jasne dla faceta ;) dlatego lepiej poczytać o nich i ich przyczynach ;) to bardzo ułatwia życie ;) Z samych obserwacji jest ciężko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobrze, ale obcując z nami bardzo szybko da się zauważyć pewne prawidłowości. Po dodaniu do tego odrobiny intuicji, wychodzi, że szkoda tracić czas na czytanie ;)

Kolejna rzecz, później w rozmowie, zamiast faktycznie rozmawiać, zaczynacie analizować, zastanawiać się, przypominać "kurde, co ten gest miał znaczyć???" i wychodzi du** :D

Dopiero doświadczenie sprawia, że pewne rzeczy kojarzą się automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najlepsza nauka o kobietach wynika ze słuchania kobiet. Czasami kobieta coś powie mimo chodem ,a facet nawet nie pomyśli ,że to ważne. My faceci jesteśmy konkretni walimy prosto z mostu ,kobiety natomiast lubią przekazywać informacje na okrętkę ,abyśmy się musieli domyślać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wszystko od osoby zależy ale i tak musisz sobie zdawać sprawę, że kobiety inaczej to myślą jak faceci ;] one są inne i my też jesteśmy inni :) wracając do tego tematu to taka książka o kobietach to według mnie to już taki klasyk jak Dziennik Bridget Jones. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adam Hanuszkiewicz i inni. Kobieto! Boski diable:-)

Adam Hanuszkiewicz mawiał, że lepiej niż na teatrze zna się tylko na kobietach. Czterokrotnie żonaty, był ich miłośnikiem i wyrafinowanym koneserem, także w praktyce. W książce opowiada o swoich fascynacjach postaciami w literaturze, jak i dzieli się przemyśleniami na temat odwiecznych sposobów obcowania płci, dylematów wynikających z miłości, zdrady, erotyki i seksu. Rozmawia niezwykle szczerze o kobietach na scenie i w życiu prywatnym, w polityce i w sztuce, w filmie i modzie. Są to również przemyślenia o relacjach kobiet z mężczyznami w minionym wieku i czasach, które dopiero nadchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Kocha. Lubi. Pragnie" Lwa - Starowicza, nie jest to może strasznie odkrywcze, o czym pisze Starowcz, ale podane w dojść fajny sposób. Ciekawie pisze o pożądaniu, podobno ciężkie przypadki obsesyjnej fascynacji na punkcie drugiej osoby leczy się farmakologicznie :P A tak naprawdę, to więcej można dowiedzieć się o kobietach słuchając tego, co mówią - w realu - jak ktoś już tu napisał niż z książek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma sensu akurat przeze mnie czytanie takich książek związanych z kobietami. Na pewno nie lubię tego typu literatury i ona mnie nie interesuję. Wolę coś innego przeczytać, czytając książki o kobietach czuję się trochę niekomfortowo i szczerze wam mówiąc to jako pedzio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ma sensu akurat przeze mnie czytanie takich książek związanych z kobietami. Na pewno nie lubię tego typu literatury i ona mnie nie interesuję. Wolę coś innego przeczytać, czytając książki o kobietach czuję się trochę niekomfortowo i szczerze wam mówiąc to jako pedzio.
Twoje prawo ;) Dla mnie to ejst cenne źródło wiedzy o tych nielogicnzych stworzenaich. ;) Np. teraz koleżnka w pracy ma aplikację, kóra wysyla jej romantyczno-erotyczne wiadomosci, tweirdzi, ze zainstalowala ją, zeby pokazac swojemu facetowi jakie chciałaby dostawac od niego wiadomości, by jak wróci do domu miala ochotę na niego - on wiaodmo, ma zawsze, a nad nią trzeba pracować dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SEKRET i alchemię, chętnie sprawdzę ;) Dzięki

Już z opisu wydają się pomocnw w zgłębianiu kobiecej natury :P

lol, z początku myślałem, że chodziło Ci o aplikację, a nie książkę Sekret. ;) Mój błąd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Twoje prawo ;) Dla mnie to ejst cenne źródło wiedzy o tych nielogicnzych stworzenaich. ;) Np. teraz koleżnka w pracy ma aplikację, kóra wysyla jej romantyczno-erotyczne wiadomosci, tweirdzi, ze zainstalowala ją, zeby pokazac swojemu facetowi jakie chciałaby dostawac od niego wiadomości, by jak wróci do domu miala ochotę na niego - on wiaodmo, ma zawsze, a nad nią trzeba pracować dłużej.

no, no ciekawe... A co to za aplikacja? moze sie przydac:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że nie chciała w nim wzbudzić zazdrości w ten sposób. :P

Jeśli faktycznie potraktowała to jako inspiracje do wzbogacenia związku, to czemu nie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi