PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

maiden

Książki o kobietach

Rekomendowane odpowiedzi

BigBoy, to prawie jak "Księga o tym jak zrozumieć kobiecy punkt myślenia". Chyba nigdy taka nie powstała i pewnie byłaby grubsza od Biblii, ale jak ktoś chce się podjąć, to ta apka na pewno pokaże co pisać, żeby rozgrzać kobiece serca :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś czytałem "Kobiety wolą uwodzicieli". W sumie to nie do końca jest o kobietach, ale o tym jakim mężczyzną się stać być atrakcyjnym. Samo zagłębianie się w kobiecość sensu nie ma jeśli nie piszesz na ten temat rozprawy doktorskiej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie, to nie translator zachowań kobiet. :D Ba, sam bym chciał go mieć! :D

Podejrzałem u dobrej znajomej, bo wydawało mi się, że z kimś pisze, ale okazało się że to opowiadania erotyczne, które przychodzą do niej w formie wiadomości/SMS-ów. Technika, panie. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spokojnie, to nie translator zachowań kobiet. :D Ba, sam bym chciał go mieć! :D

Podejrzałem u dobrej znajomej, bo wydawało mi się, że z kimś pisze, ale okazało się że to opowiadania erotyczne, które przychodzą do niej w formie wiadomości/SMS-ów. Technika, panie. :D

Dobra, dobra u koleżanki... Pewnie chcesz się nauczyć podrywu ;) ale to nie wstyd to tlyko twój sekret ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dowiem sie o jakiej aplikacji mowa?

To Ty nie wiesz? Wszyscy wiedzą. :D Twój Sekret się nazywa. Padło na górze, ale ZAZNACZĘ! :D

W życiu bym nie przypuszczała, że poznam taką apkę na męskim forum. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi