PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Dante

Marsz niepodległości 2012-11-11

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd wiesz gdzie napisali prawdę. Jestem przeciwnikiem takich marszy, demonstracji publicznych itd. czemu z moich pieniędzy z podatków i podatków innych ma odejść kilkaset tysięcy złotych bo bezmyślny tłum wygenerował takie koszty. Bo ogrom finansowy pójdzie na służby, na zmianę organizacji komunikacji miejskiej czy na pokrycie strat. Mieszkam w Warszawie i wystarczy spojrzeć jak wygląda ul Marszałkowska po przejściu marszu.

Jak ludzie chcą sobie maszerować to niech zapłacą po 10 zł na koszty marszu i niech sobie idą. Nie mówię każdy, ale banda pacanów na przedzie z petardami, skandaliczne teksty i transparenty obrażające najwyższe władze narodowe. Tego dopiero powinniśmy się wstydzić na arenie międzynarodowej a nie jakiś pierdół o niewyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej czy innych. Wstyd i hańba.

Walka o niepodległość w suwerennym państwie? Psuje się ludziom w głowach naprawdę od dobrobytu i z nudy bo jakby mieli coś normalnego do roboty to odechciałoby im się łazić po ulicach w niedziele i marnować publiczne pieniądze, które można spożytkować w inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Policyjni prowokatorzy"? Śmieszne. Każdy doskonale wie, że to kibole szukający zadymy i wszyscy moi znajomi, którzy byli na tym niechlubnym wydarzeniu też tak twierdzą. Właściwie mówią tak nawet sami organizatorzy marszu. Znowu marsz niepodległości wywołał zamieszki, zniszczenia i starcia z policją. Znowu naraził na straty czy utratę zdrowia niewinnych ludzi bo oprócz powiedzmy normalnie maszerujących znalazło się kilku dymiarzy, którzy wszczęli zamieszki. To jest chore.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz ty nawet nie wiesz co mówisz. Masz prezydencki przeszedł bez żadnych prowokacji i zadym podobnie jak inne marsze. Jedynym problemem był tylko marsz niepodległości. Skąd możesz wiedzieć jak było skoro masz informacje tylko z tv a ja widziałem to na żywo?

Najbardziej zabawne jest jeszcze to, że najwięksi zadymiarze i prowokatorzy, którzy rzucający butelkami i racami w policjantów jak doszło do zadymy to pierwsi się za nimi chowali. Ogarnij się Dante i zrozum, że nie wszystko co mówią w telewizji czy w serwisie społecznościowym Facebook to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że nie wiesz co ja mówię bo ja jeszcze nic nie mówię jedynie tylko wstawiam coś. Wiec... tak do końca mojego zdania na ten temat nie znasz. Powiedzmy, że masz poszlaki co do niego.. jedynie jak na razie to ja poznałem twoje zdanie na ten temat. Fajnie, że miałeś okazję widzieć to na żywo bo ja niestety nie, a chciałbym bardzo. No, ale to, że byłeś tam i widziałeś coś na żywo nie znaczy, że widziałeś wszystko. Nooo więc ogarnij się? I TV nie oglądam, a FB nie jest źródłem informacji.

Możę w końcu ktoś inny się wypowie jeszcze...

dodam jeszcze ciekawy pojazd w tvn24 od Artura

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/ni ... 88294.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ty na prawdę nie rozumiesz, że to była prowokacja.. nie wiem w którym marszu byli, chyba z bronkiem.
Ja zamieszczam kilka ciekawych linków, która telewizja nigdy nie pokaże.. czyli prawdę.

1. Jeszcze raz zobaczę teksty typu "ogarnij się" do administratora czy do, któregoś moderatora lub innych osób wyższych rangą od ciebie wręczę ci warna za obrażanie władz forum.

2. Nie mów, że nic nie napisałeś bo napisałeś więc myśl co piszesz następnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te filmiki mogą być wycinkiem z całości. Nie wiem jak było naprawdę więc się nie wypowiadam. Spokojnie chłopaki nie ma sensu się nawzajem przekonywać do swoich tez. Jestem pesymistą jeśli chodzi o różne teorie spiskowe co nie znaczy, że nie ma nic na rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Smoog

Bezmyślny tłum ? Skąd takie określenie ? Czyżbyś wpisywał się w wizje mainstreamowych mediów ? Co do kostek to zaczęli je wyrywać policyjni tajniacy - byłem na miejscu są na to naoczne relacje świadków + filmiki prezentujące to jednoznacznie w internecie."Niech każdy zapłaci po 10 zł..." - ha i znowu brak wiedzy - sporo osób wpłaciło pieniądze na konto Stowarzyszenia Marszu Niepodległości. Sztandary obrażające najwyższe władze państwowe ? A jak najwyższe władze państwowe traktują obywateli - kiedy służby im podległe pałują podczas legalnego zgromadzenia kobiety z dziećmi ?? Pierdół o niewyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej ? Gratuluje ! Jako Polak jestem z Ciebie dumny , brawo - skuteczne działanie mediów otumaniających ludzi - lepiej zająć się obrażaniem rodzin i wyśmiewaniem wszystkich wartości , które są dla nas wartościowe , od choćby tak dla jaj. Psuje się ludziom z dobrobytu w głowie ? haha ! Ludziom,którym się dobrze żyje nie potrzeba takich manifestacji więc po co używasz nie trafnego argumentu ? Czy ktoś kto żyje dostatnio protestuje przeciwko temu ? Trochę pomyśl a potem napisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze co do marszu prezydenta to było na nim 700 (!) osób podczas gdy reżimowa "GW" podała,że było 15 tys. a na marszu niepodległości kilkadziesiąt tysięcy.Nie dziwi cię to ,że w państwie w którym dobrze się żyje multum ludzi odcina się od prezydenta - pierwszego obywatela RP ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brawa dla cezarycezary bo napisał wszystko co trzeba było!

Jedynie co mogłem Ci dać do powiedzenia to to, że media kłamią i mydlą oczka jak tobie x] Jedyną osobą która powinna zacząć myśleć z całego tego tematu to jesteś Ty x] bo prowokacja była.. temu nie zaprzeczysz tak samo temu jak to, że ten marsz się odbył! I cezarycezary ujął wszystko prosto i logicznie mi brak sił do ludzi z klapkami na oczach jak Ty więc nie byłem w stanie.. W 100% zgadzam się z kolegą wyżej i głównie z tym, żebyś zaczął myśleć.

No i jeszcze coś ^ _ ^

1. Jeszcze raz zobaczę teksty typu "ogarnij się" do administratora czy do, któregoś moderatora lub innych osób wyższych rangą od ciebie wręczę ci warna za obrażanie władz forum.

Widzisz to co napisałeś?

A teraz popatrz co napisałeś przede mną..

Ogarnij się Dante i zrozum, że nie wszystko co mówią w telewizji czy w serwisie społecznościowym Facebook to prawda.

Zaprzeczasz samemu sobie człowieku.. Nawet jeśli to coś jest obrazą to sam nie powinieneś tego mówić bo dajesz wszystkim teraz jasno do zrozumienia, że jesteś tutaj "uber władzą" i Ty możesz łamać regulaminy inni nie. No tak twoje forum twój świat. I pewnie czujesz, że ten twój świat zaczyna się burzyć i nie zważając uwagi na siebie robisz co chcesz. Musisz mieć MEGA kompleksy życiowe.

W ogóle to znajdź mi w słowniku czy gdziekolwiek indziej, że to słowo to obraza.. Dam Ci mega zajebi***** podpowiedź...

NIE ZNAJDZIESZ

a wiesz czemu? Bo to słowo to nie jest obraza nawet jeśli kieruje to do jakiejś osoby. Boże.. do ludzi głupich brak mi sił. Może ktoś inny Ci to wytłumaczy bo ja i tak już dostane bana. Masz własny świat człowieku.. nie wiem czemu, nie wnikam.. Może coś bierzesz trudno mi powiedzieć nie znam Cię w realu i tym lepiej dla mnie.

W każdym bądź razie gratuluje no i wszystkiego dobrego etc, etc,... a teraz najlepiej skasuj to co napisałem bo przecież Cię uraziłem.. oj oj oj.. weź misia, pod kołdrę i płacz. Ja już swoje powiedziałem.. co pomogłem ludziom to pomogłem, adios!

Dante

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie używam słów sloganów bądź słów kluczy typu "teoria spiskowa" ponieważ nie jest teorią coś co jest faktem.

A jakie są fakty?

Jeśli chodzi o marsz niepodległości w 2011 r. według naocznych świadków samochód TVN podpalili zamaskowani ludzie (a TV podała, że to członkowie jakiejś prawicówki) - ciekawe skąd to wiedziała? Wyssane z palca pomówienia, bez dowodów - jest to manipulacja.

Jeśli chodzi o marsz niepodległości 2012 r. zamaskowani policjanci zaczęli prowokację to FAKT - są naoczni świadkowie.

Jeśli chodzi o Bronka: jest figurantem, który nic nie robi budującego - to FAKT. Za to robi mnóstwo rzeczy, których nie powinien robić to FAKT kolejny - tutaj mamy 40 mln naocznych świadków.

Jeśli chodzi o Smoleńsk: trzeba być idiotą by nie widzieć, że nasze służby współpracowały w opóźnianiu, manipulowaniu i w wielu przypadkach kłamaniu w wielu istotnych kwestiach - to FAKT. Np. generała Błasika nigdy nie było w kokpicie - to zostało udowodnione - ale która telewizja chociaż przeprosiła wdowę po Błasiku?

Kolejny fakt: większość osób, które chciały doprowadzić śledztwo do końca, albo byli świadkami 2 i 3 rzędu albo tylko weryfikowali dowody "popełnili samobójstwa", które zostały przeprowadzone przez "seryjnego samobójcę".

Powiem więcej: jeśli ktokolwiek "śmie" twierdzić inaczej jest na celowniku "seryjnego samobójcy".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to mówił pewien generał: Polska naród piękny, ale ludzie kur...

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Niestety taka już polska mentalność że zamiast zająć się poważnymi sprawami to kłócimy się między sobą unosząc dumą i ambicją a przez to właśnie nawet nie dostrzegamy jak jesteśmy wykorzystywani zarówno przez zachód jak i bliski wschód. Może troszkę ogólna aluzja, ale w tematykę marszu się moim zdaniem wpasowuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi