PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

JJ94

Sposób na powiększenie penisa i wydłużenie stosunku

32 postów w tym temacie

Cześć mam 18 lat, długość mojego penisa wynosi 13-14cm, nie jestem zadowolony takim rozmiarem i chciałbym powiększyć długość, obwód (o 5cm w tym i w tym), no i wydłużyć jak się tylko da okres stosunku.

Chciałbym dokonać tego za pomocą wszelakich ćwiczeń, preparatów (żeli, kremów, tabletek), pompek. Zależy co polecicie .Szukałem i czytałem na ten temat dużo na internecie. Co do ćwiczeń to takie istnieją jednak piszą, że wymagają bardzo dużo czasu i potrzeba je wykonywać od najmłodszych lat, żeby miały jakiś efekt, nie wiem jak to wygląda z wydłużeniem stosunku. Co do pompek, wydaje się fajny, naturalny sposób, nie drogi, ale mam wątpliwości co do "stałego efektu" no i słyszałem że ta opcja dotyczy mężczyzn w wieku średnim (~40lat). Natomiast co do kremy/żele/tabletki i tego typu preparaty, często spotykam się z opiniami że to nie działa, nie daję żadnych efektów i chcą tylko wyłudzić kasę.

Tak więc powtarzam, zależy mi na większej długości, obwodzie penisa i żeby wydłużyć okres stosunku jak się tylko da. Problem polega na tym, że nie wiem jak to zrobić. Czy da się osiągnąć mój cel ćwiczeniami, czy urządzeniami takimi jak pompka ciśnieniowa, czy może jakimiś preparatami? Co mi polecicie, jak to zrobić itd

Jeśli macie zamiar pisać coś w stylu "ale to nie jest mało" albo "kobiety lubią takie rozmiary", "problem leży w twojej psychice", to proszę, dajcie sobie spokój i w ogóle nie piszcie. Nie czuje się usatysfakcjonowany tym co mam teraz i chce to zmienić, koniec kropka.

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Był już gdzieś taki wątek. Myślę, że najpewniejszym sposobem jest operacja chirurgiczna.

Ale musisz być świadomy, że taki zabieg nie jest refundowany z NFZ i będzie kosztował więcej niż wizyta u dentysty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiększyć można tylko operacyjnie ,a co do długości stosunku , regularnie zacznij biegać -pomaga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Allegro jest taka firma, która zajmuje się układaniem planów ćwiczeń na penisa i dietetyczno-sportowych, ja kupiłem jakiś czas temu i jestem w miarę zadowolony z efektów, ale nie wiem czy to na każdego zadziała. wpisz ćwiczenia penisa lub coś podobnego. pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze swojej strony mogę Ci polecić, [Reklama] którą sam używałem, jak miałem taki problem jak Ty. Nie tylko pała stoi jak należy, to jeszcze orgazm jest silniejszy. No i dla mnie najważniejsze jest to, że nie pakuję w siebie żadnej chemii z tabletek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpewniejszym sposobem jest operacja chirurgiczna, jednak raz że jest bardzo kosztowna, to mało kto decyduje się na nią - faceci wolą pozostać jednak przy naturalnym penisie.

Ale sposobem, który pozwoli chwilowo na lepsze doznania jest pompka do penisa. Nakłada się ją na penisa i odsysa powietrze, co powoduje lepsze ukrwienie członka - a zarazem jego powiększenie.

Skutecznego i pewnego środka nie ma, warto sobie poczytać seksualnepozycje.pl/mezczyzna/powiekszanie-penisa. Zresztą czy wielkość ma aż takie znaczenie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A że tak zapytam, dlaczego chcesz powiększać? Ja mam 13,5 cm i z tego co wiem, to jest normalny rozmiar. No chyba, że się mylę i się okaże, że mam mikrusa... :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tabletki na powiększenie penisa - goo.gl/ZzlvA

Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tabletki na powiększenie penisa - goo.gl/ZzlvA

Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.

tabletki? jasne- wierzymy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krem na powiększenie penisa w połączeniu z pompką , codziennie, przez kilka tygodni powinien dać trwały efekt . Ale nie będą to efekty rzędu 5cm, tylko może ok 2cm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o wydłużenie stosunku to najlepszym sposobem będzie zdrowa dieta i ćwiczenia fizyczne. Co do długości to zgadzam się, że najskuteczniejsza będzie operacja plastyczna. Możesz też wypróbować jakieś tabletki czy suplementy na powiększanie członka np Penilarge . Sporo osób ma pozytywne opinie na temat takich specyfików ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele kobiet juz wiele razy mówiło, że nie długość a średnica jest najważniejsza i daje im największe doznania wiec nie rozumiem po co Ci to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, jak masz za długiego to kobiety to po prostu boli wiec nie rób tego. Wymiary sa jak najbardziej ok, a średnica ważniejsza:D ps. az sie zaczerwieniłam pisząc to:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu nie chodzi tyko o kobiety, ale tez o nasze samopoczucie, a jeśli facet źle się czuje ze swoim sprzętem to zazwyczaj nie spełnia się też w łóżku. Jeśli za pomocą tabletek, suplementów czy innych specyfików można zwiększyć swojego penisa o kilka centymetrów i czuć się lepiej za sobą to myślę, że warto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach