PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

GangmanPsy

Oglądacie czasem seriale "babskie"?

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to mi się w ogóle nie chce seriali żadnych oglądać, rzygać mi się chce jak widzę ludzi zafascynowanych serialami różnej maści. Zamiast się zachwycać życiem innych trzeba się wziąć za swoje. Jedyne co obejrzę to Świat według Kiepskich :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czasem mi się zdarzy zerknąć na jakiś serial jak jestem u dziewczyny i niektóre są naprawdę fajne, ale żebym sam z własnej woli miał oglądać to nie...mam ciekawsze rzeczy to roboty :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czemu od razu "babskie" hehe. Ja ostatnio oglądałem LEKARZY świetny polski serial. A na tapecie mam też NA DOBRE I NA ZŁE, nowi aktorzy i całkiem się interesująco zrobiło :). Lubię też RODZINKA.PL w niedzielne poranki przy śniadaniu :) Ogólnie to nie ma co się obrażać i wytykać palcami takie produkcje, przecież jak w życiu są bardziej ambitne (polecam) i kiczowate (omijam).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co myślicie o wysokobudżetowych serialach?

Końcem marca ukaże się 1 odcinek 3 serii GRY O TRON!!

Dla mnie nic dodać nic ująć. Świetna gra aktorska, świetne efekty i ciekawa fabuła :)

Coś dla prawdziwych mężczyzn lecz nie tylko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przez 'Przepis na życie' chcąc nie chcąc musiałem przejść ze względu na swą Połowicę i nawet to strawiłem. Chyba ze względu na obsadę i nierzadko dobre dialogi. W związku z niepodzielnością jedynego pilota w domu kiedyś drzemałem też na Brzyduli.

Za to Kiepskich oglądam notorycznie, ale praktycznie tylko w pracy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta