PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Smoog

Stadiony na Euro 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe nie chwalc sie ide w środe na Stadion Narodowy w Warszawie, mam znajmoge który załatwil mi wejscie tam i bede sie przechadzal po budowie Grey_Light_Colorz_PDT_04.gif

Juz nie moge sie doczekac, niby to same tony piachu, ale na tych toanch piachu beda grały największe gwiazdy Europy.

A tak nawiasem, to chodze do szkoły, która znajduje sie obok stadionu, jakis kilometr:0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

który waszym zdaniem projekt stadionu jest najlepszy???

mi najbardziej podoba się ten w Gdańsku, od początku projekt był bardzo profesjonalnie przygotowany i nawiązuje do otoczenia – przypomina swą budową bursztyn, czyli to z czego słynie okolica Grey_Light_Colorz_PDT_17.gif

jedyne co mnie zawiodło to nazwa, początkowa Baltic Arena była znacznie lepsza od tej ostatecznej, prostej Areny Gdańsk Grey_Light_Colorz_PDT_50.gif

ale to tylko szczegół i tak już nie mogę się doczekać kiedy zaczną sprzedawać bilety na otwarcie stadionu Grey_Light_Colorz_PDT_05.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

stadion we Wrocławiu może będzie odpowiadał standardom europejskim o ile zdołają go wybudować, bo jak do tej pory rozwiązali umowę z Mostostalem - głównym wykonawcą Grey_Light_Colorz_PDT_10.gif

natomiast stadion w Gdańsku ostatecznie nazwano: PGE ARENA GDAŃSK. Polska Grupa Energetyczna dała za tą nazwę 35 milionów złoty Grey_Light_Colorz_PDT_01.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi