PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

kurtz

Steve Jobs - biografia

Rekomendowane odpowiedzi

Czytał ktoś może? Ja do póki nie sięgnąłem po nią, nie sądziłem że biografia może być tak ciekawa i do tego tak inspirująca. Na prawdę niesamowita książka. Na początku odrzucała mnie jej długość ale odkąd tylko zacząłem czytać wręcz nie mogę się od niej oderwać (jeszcze nie skończyłem choć poświęcam na nią każdą wolną chwilę). Życiorys tego człowieka jest naprawdę niezwykły, a osobowość tak barwnie opisana, że czytając czuję się tak jak bym poznawał nowego kumpla, który jest cholernym indywidualistą i człowiekiem jakiego nie sposób spotkać na codzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy wklepać w allegro "Steve Jobs Walter Isaacson". Walter Isaacson to oczywiście autor książki, swoją drogą napisał podobno kilka innych ciekawych biografii. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również czytałam tą książke ale tylko dlatego , że mój facet ją kupił nie byłam przekonana ale jakoś z nudów mnie za nią wzięło. Ogólnie daje tak 4/5 książce a zakupić z tego co pamietam można w matrasie ale najlepiej na ich stronie zajrzeć by nie iśc do księgarni na darmo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi