PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

motylanoga

Nowa nawigacja, która polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

To na wstępie, stara nawigacja się rozsypała po 3,5 rocznej eksploatacji.

Szukam nawigacji gdzie można samemu wgrać mapy, wielkość 5-6calli, kwota do 500zł

Zastanawiałem się nad takimi firmami jak: NavRoad, Lark, Peiying, GoClever.

Każda z nich ma plusy i minusy ale może ktoś użytkuje i wie coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam ja peiyinga i mogę go polecić, z Automapą koło 400zł kosztował. Używałem larka i to był koszmar, szczególnie "dotykowy" ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie korzystam z nawigacji GoClever zakupionej w Biedronce, czemu ją kupiłem? Bo była tania:) W pięć minut ją odblokowałem, wrzuciłem AutoMapa i śmiga aż miło. Ma dwa minusy oporowy ekran dotykowy i brak wyjścia słuchawkowego,no ale nie można mieć wszystkiego w nawigacji za nie całe 200zł. Plusy: możliwość odtwarzania filmów bez potrzeby zmiany rozdzielczości, odtwarzacz mp3, obsługa wszystkich programów do nawigowania. Musisz sobie odpowiedzieć do czego ci potrzebna jest nawigacja, jeśli tylko do tego aby dobrze cię prowadziła z punktu do punktu to gorąco polecam GoClever, natomiast jeśli oczekujesz czegoś więcej to musisz szukać na wyższej półce. Moim zdaniem nie kieruj się tylko firma ale tez opiniami użytkowników których w internecie jest bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oporowy ekran to jednak ciągle standard w nawigacjach, również tych droższych. Pojawiają się urządzenie typu mini tablet android/nawigacja takie jak na przykład Peiying PY-GPS7006 ale i one mają ciągle pojemnościowe ekrany. Myślę że urządzenia tego typu mogą być kolejnym trendem(sądzę że pojawią się także modele z nowocześniejszymi ekranami).

Po co Ci wyjście słuchawkowe w nawigacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja polecam nawet nieco mniejszy wyświetlacz bo powiedzmy 4,5 cala- to nie jest najważniejsze. Podaj tylko czy zależy Ci na mapach Pl czy też całej Europy i wtedy postaramy się doradzić sensowny model. Szukałbym wśród Garmina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi