PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Mariusz84

Prezent dla dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

bielizna i kwiaty zawsze się sprawdzają, tylko nie przesadź z perwersją, bo miałem kiedyś z tym kłopot ;b

Zgadzam się moja kobieta bardzo lubi zarówno jedno jak i drugie :D dochodzą również słodycze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mooja najbardziej lubi bizuterią i ciuchy, ciuchy to oczywiście razem, ale w biżuteryjny gust już trafiam. Czasem też połytę, jelsi wiem, ze nia nią czeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bielizna i kwiaty zawsze się sprawdzają, tylko nie przesadź z perwersją, bo miałem kiedyś z tym kłopot ;b

noo raz spróbowałem z bielizną.. niestety nie trafiłem w rozmiar ;P i miseczka była za mała :D - w sumie dobry objaw ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobrym pomysłem, np. na urodziny - zebrać jakąś fajną sumkę kasy i zabrać dziewczę na super zakupy ;) zapewniam, ze to się sprawdza! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja była dziewczyna strasznie nie lubiła kwiatow.. raz jej kupiłem na początku, niby nic nie powiedziała ale widziałem ze była cały wieczór zdenerwowana :P wolała jak ją zabierałem w jakies fajne miejsce albo organizowałem jakąś niespodzianke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ostatnio kupiłem zegarek, a jakis czas pozniej srebny pierscionek, wydatek nie tak duzy, ale mialem spokoj z fochami na 3 miesiace:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi