PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Mariusz84

Prezent dla dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swojej dziewczynie ostatnio podarowałem torebkę marki Manzana pl, widziałem, że ma już tej marki jedną i dość często z nią chodzi. troczę była zaskoczona ale prezent okazała się trafiony, jak widać miałem dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba największych ostatnio prezentów jaki dostała moja kobieta to był depilator laserowy babyliss, trochę to kaski kosztowało ale moja pani jest zachwycona, oczywiście miesiącami mi mówiła o tym depilatorze i w kółko podsyłała jakies filmiki więc w końcu nie mialem wyboru :) ja przy okazji też jestem zadowolony ;) tylko teraz czeka mnie też depilacja klaty i pleców tym depilatorem ale z tego co mówiła to niei boli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupuję perfumy. Wydaje mi się (potwierdzone przez Żonę i nie tylko), że mam do tego "nosa". Po prostu poznaję zapach i oczami wyobraźni "widzę" tę osobę w tym zapachu. Siotrom też dobrałem zapach jako facet. Jakoś tak nie wiem, mam do tego smykałkę. Do niewielu rzeczy mam, ale do tego - tak:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja planuję swoją ukochaną zabrać na wypad za miasto, ale to pojedziemy chyba w marcu, jak się zgodzi. Na 14 luty pogoda i tak będzie nieciekawa. No i standardowo zabiorę ją na dobre jedzonko do centrum i jakiś drobiazg np. książka, bon do ulubionego sklepu z ciuchami. Myślałem o koszulce z jakimś fajnym motywem walentynkowym. Moja dziewczyna jest grafikiem także nosi różne takie śmieszne tshirty do marynarki chociaż nie zawsze. Jeszcze myślałem o czymś bardziej kreatywnym, jak np. wypad na gokarty czy ścianki wspinaczkowe na wekend w ramach Walentynek. Kino i róże to nie w moim stylu ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałam od swojego chłopaka gaz pieprzowy w kształcie szminki, bardzo się troszczy o moje bezpieczeństwo kiedy wracam późnymi wieczorami z pracy. Bardzo oryginalny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja staram się wybadać co jest jej potrzebne i co by mogło jej się spodobać. Wszystko tez zależy od tego jak długo jesteście razem. Na początku kupuje się bardziej neutralne rzeczy, z czasem coraz bardziej osobiste. Ze swoją Magdą jestem 3 lata, od roku mieszkamy razem i znam jej gust, wiem z czego się ucieszy. Ostatnio na przykład zamówiłem fajną koszulkę nocną https://obsessive.com/pln_pl/produkty/koszulki-i-sukienki/koszulki i była zadowolona. Jak ją założyła to ja też byłem :)Musisz znać jej gust żeby nie urazić swojej kobiety. Możesz też delikatnie podpytać ale pewnie szybko się połapie że coś chcesz jej kupić, a to w końcu ma być niespodzianka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o kobiety, to według mnie jednym z lepszych i bardziej uniwersalnych prezentów zdecydowanie jest jakas biżuteria - w większości przypadków będzie to trafiony prezent. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak czytam te propozycje to mam wrażenie, że moja kobieta jest z zupełnie innej planety. Lubi funkcjonalne i eleganckie prezenty, które będzie mogła wykorzystywać na co dzień. Jak na pierwszą rocznicę kupiłem jej wieczne pióro to była bardzo zachwycona. Do dziś używa go w pracy i pewnie uśmiecha się sama do siebie :) Człowiek od razu też zadowolony, jak widzi, że niewielkim kosztem trafił w gust ukochanej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi