PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

siema! od jakiegoś czasu mam problem z nadwagą. mam w planie siłkę i bieganie, ale zastanawiam się czy nie dodać do tego też sauny. podpowiecie coś w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem w saunie tylko się będziesz pocił przez to stracisz wodę z organizmu i teoretycznie waga spadnie ale tylko do momentu uzupełnienia płynów, Podstawą odchudzana jest dieta i trening aerobowy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie starczy ci narazie siłka i bieganie? Moim zdaniem to powinno wystarczyć. Oczywiście nie od razu będzie widać efekty, ale po kilka miesiącach na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sama sauna nie pomoze ci pozbycsie tluszczu, bo w saunie pozbywasz sie wody z organizmu. ja saune traktuje jako relaks po treningu. widze ze jestes z wawy, to polecam ci wizyte w Russkiej Bani ul Nowowiejska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie biegałeś wcześniej regularnie uważaj z intensywnością takiego treningu. Bieg to spore obciążenie dla ścięgien i stawów, w szczególności dla początkujących.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

popieram juzwiak. Samo bieganie nic nie daje, siłka na pewno pomoże ale powinieneś najpierw zając się dietą. Najlepiej jak by Ci ktoś dobrał odpowiednia dla ciebie. Ja musiałem zrezygnować tylko z kilku węglowodanów i problemu z nadwagą już nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak dieta, ale sport też jest bardzo ważny, wiec nie ma co rezygnować. Ja sporo biegam i moj organizm zupelnie inaczej reaguje. Czuje sie tez o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sauna podczas odchudzania również jest dobra. Wypocisz się trochę, usuniesz toksyny. Sama w sobie oczywiście nie pomoże Ci schudnąć, ale jako dodatek do innych czynności - jak najbardziej pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzenie po górach! to jest cudowny sport, nie dość że splasz ogromne ilości kalorii, to masz jeszcze satysfakcję ze zdobycia szczytu , szczególnie wyprawy z dobrym śpiworem i namiotem i przemieszczanie się z miejsca na miejsce bez konieczności wracania do schroniska lub kwaterki, a na takie przechadzki polecam śpiwory Altus ze sklepu barna.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dieta tluszczowa (ketoza). wez zrezygnuj z weglowodanow w diecie... ogranicz spozycie jedzienia troche do tego i z rana na czczo rowerek stacjonarny 30 min i schudniesz dosc szybko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi