PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

BigBoy

kupujecie przez internet?

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, wicher30 napisał:

to i tak dziwne, że po 2 dniach miałeś ten scyzoryk. Musiałeś go zamawiać wieczorem bo zazwyczaj przesyłki od nich dochodzą w ciągu jednego dnia

Fakt faktem, że i tak bardzo szybko dojechał, bo rzadko kiedy kompletowanie zamówienia i wysyłka trwają tak krótko + przejazd firmy kurierskiej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 13.06.2017 o 13:07, kelder napisał:

Niektóre rzeczy kupuję. Zależy. Część wolę jednak obejrzeć i przymierzyć przed zakupem.

No ja nie wyobrażam sobie kupować taktycznych bez przymierzenia, raz sobie zamówiłam i mogłam spokojnie wejść w jedną nogawkę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja np. często kupuję buty. Wszyscy się dziwią - jak tak bez przymierzania? Ale trzeba mieć taktykę. Ostatnio potrzebowałem butów na siłownię. Zrobiłem risercz ---> 8482507673_2025a14412_z.jpg

więc wiedziałem, czego szukam w obuwiu. Potem ulubiony sklep sportowy online i już. Moje buciki sprawdzają się doskonale :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, że kupuję w sklepach internetowych, ponieważ można tam zaoszczędzić plus zawsze mamy szeroki wybór w przeciwieństwie do sklepów stacjonarnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dzisiejszych czasach zakupy przez Internet to rzecz niemal konieczna. Poza tym są bardzo wygodne i szybkie co sprawia, że mają przewagę nad tradycyjnymi zakupami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dużo zamawiam przez Internet. W tym ciuchy, różne gadżety. Ostatnio akurat zamówiłem nowy czujnik dymu oraz alarm do domu, bo robiłem mały remont. A też kusi mnie zamówić jakieś gadżety szpiegowskie, tak o dla zabawy ;) Tutaj https://elektromaniacy.pl/ super takie urządzenia można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko kupuję, nawet ostatnio przez doz zamawiałem leki, taniej i też kobieta jakieś kosmetyki sobie wynalazła i zamawia. Internet to na pewno większa wygoda zakupów, ja za chodzeniem po sklepach nie przepadam i jak mogę to wymieram zakupy online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej! Uważam, że zakupy w sklepach internetowych, ale tych faktycznie dobrych oraz uczciwych, to nic innego jak czysta oszczędność czasu i pieniędzy. Wiele rzeczy możemy znaleźć tutaj taniej, do tego zawsze szybka przesyłka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo często, uważam, że to jeden z najlepszych sposobów na kupowanie rzeczy. W szczególności polecam portal allegro, można tam trafić na bardzo dobrze czy rzadkie rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można się też i przejechać bo allegro nie jest w stanie zweryfikować wszystkich sprzedających. Doświadczyłam tego na własnej skórze i dlatego ubezpieczyłam transakcje online w banku Raiffeisen. Mam tam konto więc tak mi było wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi