PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

BigBoy

kupujecie przez internet?

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci kupuję bardzo dużo i bardzo często, a jeśli do tego dodać, że mam 10 dni na zastanowienie się czy chcę daną rzecz zatrzymać, czy może jednak zwrócić, to już w ogóle bajka! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamawiam bardzo często coś przez intetnet... nigdy jednak nie kupiłbym art. spożywczych...

Mam takiego znajomego, który np w poszukiwaniu butów potrafii przejść przez pare naście sklepów... a na samym końcu i tak kupuje buty w necie..., które wcześniej znalazł w jakimś sklepie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zakupy przez internet jak najbardziej, z wyjątkiem... ubrań. Ilekroć zamawiałem, za każdym razem coś było nie tak.

A ja jestem innego zdania, zawsze kupuję ubrania przez internet bo u mnie nie ma zbytniego wyboru i nie narzekam. Ostatnio znalazłam gdzieś w necie link na stronę sklepu Sugarfree. pl i kupiłam tam śliczką sukienkę w kwiatki i jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie słyszałem nigdy o czymś takim :D

Wow, a to ci nowość, że asymetryczny zamek jest w bluzie. Jeżeli można wszyć prosto, to i można krzywo. Żadnej filozofii nie ma, a firm z tego typu ubraniami jest po prostu mnóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zależy co kupuję :) buty raczej nie bo muszę je sama nałożyć i troszkę w nich pochodzić. Ale bieliznę już mogę kupić

oj mam tak samo - butów nigdy nie moge dobrać z internetu - zawsze mi coś nie pasuje

natomiast ubrania jak najbardziej, ostatnio często kupuje w dstreet.pl

możecie sprawdzić może coś znajdziecie ciekawego ;P

a jak macie jakiś fajny sklep z butami to słucham :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupuję i to w zasadzie wszystko to co chcę ale tylko na Allegro,jakoś nie mam przekonania do sklepów internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podobnie,bardzo często zamawiam wiele rzeczy w sklepach internetowych,czy to odzież czy też obuwie i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłem,zawsze uda się trafić na ciekawa promocję,a do tego mam szybką i bezpieczną przesyłkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupuję przez internet dosyć często. Najczęściej perfumy, bo jest na tym największa różnica w porównaniu do perfumerii stacjonarnych. Mogę polecić perfumerię internetową perfumytaniej.pl, - bo zawsze tam robię zakupy. Mają dużą ofertę perfum i fajne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupuję sukienki z kolekcji sugarfree,pl z bezpłatną przesyłką. Poleciła mi to znajoma, bo kupuję tylko w sklepach sprawdzonych a przed wysłaniem zamówienia często dzwonię żeby dopytać i rozwiać ewentualne wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi