PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

Rekomendowane odpowiedzi

W domu to tylko brzuski, pompki i hantelki. Reszta musi być robiona na siłowni plus oczywiście odpowiednia dietka. Inaczej nie będzie efektów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie baz diety ani rusz. Zauważyłem w ostatnim czasie że sporo osób zaczęło o siebie dbać. Kiedyś sam śmiałem się z ziomków co biegali a dziś sam biegam nie codziennie ale staram się trzy razy w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówca w domu można przećwiczyć każdy mięsień do tego jest mnóstwo filmów na youtube z treningiem w domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 5.08.2016 o 09:17, adamisjo napisał:

Całkiem niezłe treningi można znaleźć na YT i nie chodzi mi tylko o treningi z Mel B.

A czy można wiedzieć, o jakie treningi Ci chodzi? Miło by było, gdybyś podał jakiś odnośnik do tych filmików z youtube.

Edytowane przez bryan2
,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy wpisać taką frazę w wyszukiwarkę i już wyskoczy Ci co najmniej kilka filmików, a poza tym do treningu domowego trzeba mieć odpowiedni sprzęt bez którego ani rusz, na początek na pewno dobrze sprawdzi się ławeczka ze sztanga oraz gryf łamany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, ale kupno dobrego sprzętu to nie problem, są sklepy internetowe, które sprzedają taki sprzęt całkiem niedrogo nawet. Ja polecam też trening na powietrzu, np bieganie, jazda na rowerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi