PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

nfrv

czy kazdy mezczyzna chce miec dzieci?

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś planuje to jest więcej problemów z tym nie raz słyszałem i byłem tego świadkiem nie wiem od czego to zależy.

Może jak ktoś długo czeka na dziecko, podejmuje tysiące prób to jak wreszcie się uda to taka np. mama zupełnie fiksuje na tym jednym punkcie swego życia, trzęsie się nad swym skarbem bo wie jak długo czekała, przy czym chce robić wszystko sama (bo ona zrobi to najlepiej) co w efekcie odsuwa inne segmenty jej życia ( i przede wszystkim męża) na dalszy plan. Facet czuje się zaniedbywany, dziecko zahukane bo ledwo kichnie i już na sygnale gonią do alergologa, wychowywane jest jak pępęk świata i cud jedyny więc w dorosłym życiu budzi się rozczarowane... Może dlatego bywa tak jak piszesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z moich doświadczeń: facetom instynkt budzi się koło 30 lub nawet później. Za młodu muszą się wyszaleć i z reguły dopiero po czasie czują potrzebę przekazania genów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie planowałem, udało się obejść bez wpadek, a teraz już za bardzo przyzwyczaiłem się do swobody w życiu żeby to popsuć więc wpisuję się w trend niechcenia z wyboru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj szczerze mnie się wydaje, że to raczej kobiety chcą mieć dzieci. Mężczyzną raczej jest to obojętne. Mężczyzna raczej jest zmuszony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja nie planowałem, udało się obejść bez wpadek, a teraz już za bardzo przyzwyczaiłem się do swobody w życiu żeby to popsuć więc wpisuję się w trend niechcenia z wyboru

Dlatego ludzkość przetrwa z prostej przyczyny. Zawsze się znajdzie ktoś, kto zaliczy wpadkę bo zamiast mózgiem myśli członkiem i dzieci zawsze będą się rodzić czy ktoś chce czy nie ;)

Jestem przekonany, że gdyby rodzenie dzieci nie było powiązane z seksem to pewnie byśmy już dawno wyginęli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że większość tak i wiedzą to od zawsze. Ale czasem jest tak, że w pewnym momencie się pojawia takie coś, że ci co nie chcieli mieć dzieci nagle pragną ich najbardziej na Świecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie każdy. Wielu moich przyjaciół od dawna deklaruje że nie widzą siebie w roli ojców. Też tak kiedyś myślałem, ale poznałem idealną kobietę i wiedziałem że jeżeli mam mieć z kimś dziecko to tylko i wyłącznie z nią. I jestem teraz szczęśliwym tatusiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak kolega wyżej - przez jakiś czas nie chcesz mieć dzieci, ale podobno się z tego szybko wyrasta. Jestem w tym wieku gdzie moi znajomi wrzucają zdjęcia dzieciaków na facebooka, ale ja jeszcze osobiście tego nie czuję, ale nie wykluczam w przyszłości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie każdy. Ja nie chciałem miec dzieci i zona bardzo cierpiała przez to. Z czasem dziecko się pojawiło ale dopiero teraz jak ma roczek to jakoś inaczej do tego podchodzę. Nawet żałuję, że się wcześniej nie przekonałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że czasami jest taaki okres w którym mężczyźni mówią, że nie chcą mieć, a później już jest spoko i mają te dzieci i są bardzo szczęśliwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi