PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

danieles

renowacja aut

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam sprawdzonych polecanych zakładów które się zajmują przywracaniem aut do czasów ich świetności nie koniecznie w formie orinalnej,zawsze można coś ulepszyć np audio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Białymstoku znam świetny serwis lakierniczy i blacharski, ale oni zajmują się chyba głównie naprawami powypadkowymi... Chociaż zawsze możesz spróbować, bo kto wie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W Białymstoku znam świetny serwis lakierniczy i blacharski, ale oni zajmują się chyba głównie naprawami powypadkowymi... Chociaż zawsze możesz spróbować, bo kto wie? :)

Nie o takie coś mi chodzi , takie zakłady ze startu odpadają -nie mają odpowiedniego podejścia do tych spraw

Takie rzeczy to sam spróbuj zrobić :D Jak masz trochę kasy to może być niezła zabawa ;)

pytanie było inne- do tego trzeba zaplecza sprzętu i czasu, czas poświęcam na zbijanie kasiory, a samochód ma być na zloty i car show więc nie będę robił tego metodą prób i błędów, samochód ma być zrobiony na igiełkę i nie zrobię tego tak jak zrobi to profesjonalista.

W audi planuje od podstaw audio , nową tapicerkę , zawieszenie regulowane pneumatycznie na sterowanych elektronicznie amorkach

i Moc , do tego kastomowy lakierek poszeżanie nadkoli tylnych , na to trzeba poświęcić z pół roku roboty non stop

Zakład na nagłośnienie i tapicerkę już mam raczej wybrany a co do karoserii sprawa otwarta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie jest dość sporo miejsc, gdzie profesjonalnie odnawiają lakier, wyczyszczą tapicerkę itd. Sam odwiedziłem takie studio jak kupiłem swojego Civica. Miał trochę rys na lakierze i ogólnie też w środku lekko brudnawo. Goście z DetailKing z Katowic sprawdzili się świetnie. Wprawdzie całość trwała z 2 dni, ale samochód nie do poznania. Można u nich też kupić kosmetyki samochodowe, ja ich teraz używam, by podtrzymać ten efekt. Autko wygląda jak nowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Takie rzeczy to sam spróbuj zrobić :D Jak masz trochę kasy to może być niezła zabawa ;)

Zabawa może i być ale to dla tych którzy się na tym znają... A po za tym autor ma nie małe wymagania a do takich to już trzeba nie lada speca, ciężko będzie znaleźć kogoś takiego co czegoś nie spieprzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele rzeczy można zrobić we własnym zakresie. Ja ostatnio nakładałem lakier samochodowy w sprayu, żeby nie dopuścić do powiększenia się rdzy na moim samochodzie. kupiłem takie specyfiki w necie: http://lakiery24.com i muszę przyznać, że zdały egzamin. Jestem bardzo zadowolony. niskim kosztem mam auto doprowadzone do porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja też myślę, że grzebanie przy tym samemu to fajna sprawa dużo można w sieci kupić części jakichś elementów zobacz sobie domino24.eu na przykład

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja właśnie teraz na to lato mam zaplanowane z synem podrasowanie naszego starego samochodu żeby mógł nim jeździć i robić wrażenie na dziewczynach :D mamy już parę elementów kupionych z domino24 i teraz tylko czekamy na wspólne wolne, to będzie fajny czas ojca z synem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co dasz radę wykonać samemu lepiej zrób. Renowacja jest bardzo droga. Pozwoli Ci to ograniczyć koszty. Przykładowa polerka samochodu, czy wymiana płynów, itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi