PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

agaa

Kobieta+piłka nozna

Rekomendowane odpowiedzi

A niby co ma być w tym złego? Hmmm, nie rozumiem tego pytania... możesz trochę je rozbudować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak w temacie. Jesli kobieta sie interesuje to jest w tym cos zlego?

Chyba żartujesz, idz na mecz do pubu i przezywaj tak jak inni to zobaczysz -podziw w oczach wszystkich facetów ale taki realny a potem wszyscy będą się pchać do Ciebie zewsząd zeby z Tobą pogadać.

Moja była żona interesowała się piłką i bardzo mi tym imponowała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście,że to nic złego. w moim 3 letnim związku opuściłam góra 5 meczy w sezonie a chłopak uczył mnie przyśpiewek :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha:) Daneles cos z tym pubem masz racji:) a to zlego, ze niektorzy chlopacy na randkach jak sie dowiedzieli to robili przerazone miny a potem dziwinie sie zachowywali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
haha:) Daneles cos z tym pubem masz racji:) a to zlego, ze niektorzy chlopacy na randkach jak sie dowiedzieli to robili przerazone miny a potem dziwinie sie zachowywali

Dziwni chłopacy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy, w jakim stopniu się interesuje.

Fajnie, że można mieć wielu kumpli, ale znaleźć kibica tej samej drużyny, który jeszcze będzie odpowiadał pod wszystkimi innymi względami albo znaleźć neutralnego, który zaakceptuje kibicowanie - to nie jest wcale łatwe.

Ale nigdy nie czułam się dyskryminowana, chociaż dyskryminacją przez długi czas wydawało mi się darmowe piwo tylko dlatego, że jestem kobietą-kibicem wśród samych facetów-kibiców, ale w końcu przywykłam.

A w związkach trudno być kobietą-kibicem, bo trzeba zwalczać zazdrość faceta o to, że spędza się tyle czasu w męskim towarzystwie, o to, że wie się o piłce więcej niż on, że czasem rozmawia się z jego kumplami więcej niż on sam itp. itd. Do tego facet ma przekichane, bo zbyt często ma do czynienia z PMS, które w tym wypadku występuje jako pre-match syndrome i wielokrotnie jako post-match syndrome, czyli w pierwszej sytuacji nerwica-zajebioza od rana przed ważnym spotkaniem albo stany depresyjno-paranoiczne połączone z gwałtownym spadkiem libido, kiedy okazuje się, że "ten sędzia był przekupiony, specjalnie wywołali opady, ktoś rzucił urok, pech mnie prześladuje i rozprzestrzenia się na cały zespół, a w ogóle to mnie nie dotykaj, bo będę płakać do rana".

Czasem wydaje mi się za to, że kobiety są wierniejszymi kibicami, bo przeciętny mężczyzna jednak wkurza się na drużynę, kiedy zawodnicy dają d..y, a kobiety są durne (tak, tak, durne - wiem, że jestem jedną z nich i wcale mnie to nie raduje) i nawet widząc niedoje...e dośrodkowania, podania w próżnię i skrajnie głupie zachowania na boisku, wolą rozpamiętywać imponujące zwycięstwa sprzed niemal dekady niż strzelić porządnego focha, a do tego nie nawalą się z rozpaczy, tylko będą płakać w poduszkę czy tam kocyk z LFC tłumacząc sobie, że to ich wina, bo źle kibicowały, a przecież piłkarze starali się ze wszystkich sił. Normalnie, k...a, jak w związku z mężem-tyranem. Im bardziej klub dokopie, tym bardziej się go kocha. Nieważne, że bije, pamięta się tylko, że raz na rok powie, że kocha - co z tego, że wypadli z LM, pamięta się tylko, że jednak poderwali się pod koniec, a Stevie strzelił pięknego gola.

Tak, to skrajne rozgoryczenie, przepraszam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest nic złego a nawet to jest bardzo dobra sprawa :) przecież fajnie jak można spokojnie pooglądać mecz i ona nic nie mówi :) ważne żeby wytłumaczyć jej i żeby zrozumiała co to spalony ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem. Mi też się podoba jak kobieta się interesuje piłką. Ale gdyby mnie miała w tym temacie przegadać? Czułbym się średnio. Na czym jak na czym, ale na tym facet musi się znać najlepiej. Jeśli kobieta jest lepsza to czułbym się jak d.. nie facet przy niej. No ale na szczęście jestem nie do zagięcia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma w tym nic złego,kobieta także może interesować się piłką nożną czy siatkówką i to jest tylko ogromny plus. Nie ma już podziału na to,że piłka nożna to dyscyplina typowo dla mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi sie ze kobieta w pilce noznej to troche taka profanacja tego sportu, ale tylko jesli chodzi uprawianie pilki noznej przez kobiety bo nie ma nic gorszego od meczu pilkarskiego w wykonaniu kobiet. Hmmm moze inaczej nie chodzi mi ze to sie zle oglada, bo czasem sam ogladam, ale kurcze... Po prostu smiesznie to wyglada, jak w takich spodenkach w korkach i ochraniaczach dziewczyny udaja chlopakow. Wyglada to czasem nieporadnie, te kobiecie krzyki jakos tak dziwnie. Moze profanacja to za duze slowo, ale nie traktuje tego powaznie ;) nie obrazcie sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi