PoMesku.org.pl

Aby móc wypowiadać się na forum należy założyć konto. Jest to w pełni bezpłatne. Dołącz do naszej społeczności już dziś.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

kubala

Nowosci kinowe

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dla osób często chodzących do kina. Na czym ostatnio byliscie i co polecacie?

!  {TEXT1}:
Osoby wypowiadające się w tym temacie proszone są o konkretne uzasadnienie czemu (nie)polecają dany film.

Wypowiedzi typu: " Polecam" ,"Jest ok" nie mają sensu i nic nie wnoszą do tematu..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm... Ale za co polecacie te filmy? Któryś aktor grał wyjątkowo dobrze? Efekty specjalne wbijały w fotel ? Rozwijajcie dyskusję również i tu ;) Bo na przykład przyjdę sobie tutaj taki Ja, chcąc zobaczyć co polecają inni użytkownicy, bo szukam czegoś ciekawego na wypad z dziewczyną... A z takich postów składających się z tytułu filmu i jakiejś wersji słowa "Polecam" nie za wiele wyciągam :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeździec znikąd - można iść z rodziną, z dziewczyną, ze znajomymi, a zwłaszcza z dziećmi.

Byłam na wersji z dubbingiem - uśmiałam się przednie!, śmiesznie modulowali głosy, nic a nic mnie nie nudziło, chociaż w kinie byłam prawie 3 godziny, wartka akcja, a konia to chyba po wieki będę wspominać ;) piękne zdjęcia, i naprawdę dużo, dużo śmiechu jeśli film potraktuje się z przymrożeniem oka i podejdzie do niego jak do komedii.

Co do przesłania - typowy film o walce dobra ze złem.

Mi się podobał, odpoczęłam sobie na nim równo i wyszłam z kina z uśmiechem na buźce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jeździec znikąd - można iść z rodziną, z dziewczyną, ze znajomymi, a zwłaszcza z dziećmi.

Byłam na wersji z dubbingiem - uśmiałam się przednie!, śmiesznie modulowali głosy, nic a nic mnie nie nudziło, chociaż w kinie byłam prawie 3 godziny, wartka akcja, a konia to chyba po wieki będę wspominać ;) piękne zdjęcia, i naprawdę dużo, dużo śmiechu jeśli film potraktuje się z przymrożeniem oka i podejdzie do niego jak do komedii.

Co do przesłania - typowy film o walce dobra ze złem.

Mi się podobał, odpoczęłam sobie na nim równo i wyszłam z kina z uśmiechem na buźce.

dzisiaj na tym byłem z dziewczyną:) jak najbardziej polecam:) i zgadzam sie w 100%

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rekiny wojny - fajna akcja - historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, z humorem, dynamiczna, dobra obsada - panie zachwyci pewnie Bradley Cooper, szczególnie, że gra jak się okazuje bardzo równego gościa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z nowości - Rekiny wojny. Wydawało mi się, że będzie go głupia komedia, a całkiem trafnie pokazuje pewnie mechanizmy dot. broni. Da się pośmiać, ale nie jest to żenujący humor.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam wolę również dobre kino i wybieram się na Siedmiu Wspaniałych. Tak, western. Reżyseruje Fuqua, ten od Dnia Próby. No,i w obsadzie również Denzel Washington. Widział ktoś zwiastun, co sądzicie? Mnie się podobały i zdjęcia, i muzyka. Uważam, że fani tego gatunku powinni zobaczyć, jak również fani Siedmiu Wspaniałych z lat 60.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Muzykę przegenialną dali do trailera, mam nadzieję, że w całym filmie będzie podobna. Ja się wybieram na Siedmiu w ten weekend, mam nadzieję, że rozgrzeje trochę widok tych panów, bo pogoda jakoś nie dopisuje...:( Widziałam Denzella i Pratta w obsadzie, ale też i Matta Bomera, którego w trailerach nie widziałam...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta