PoMesku.org.pl

Zarejestruj się, aby móc brać udział w dyskusji. Uwaga, każdy spam linkowy jest traktowany banem na adres IP, a każdy wątek z linkiem WYMAGA akceptacji moderatora.

kubala

Nowosci kinowe

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy była dokładnie premiera filmu "Kobiety mafii"? Na Filmweb podane świat 20luty, a Polska 22luty. Chodzi mi o to kiedy pierwszy raz byl film w kinie(22czy 20)? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 23.02.2018 o 17:43, Marcin91 napisał:

Był ktoś na Kobiety Mafii?

ja byłem! nie popełniał, czlowieku mojego błędu! byłem tylkodlatgeo, ze mam karte unlimited i sobie chodze nawet an najgorsze seanse, jak amm chwile i nie szkoda mi pieniedzy...ale to byla gruba przesada...wyszedlem w polowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 24.02.2018 o 08:57, Leon napisał:

Kiedy była dokładnie premiera filmu "Kobiety mafii"? Na Filmweb podane świat 20luty, a Polska 22luty. Chodzi mi o to kiedy pierwszy raz byl film w kinie(22czy 20)? 

22 w Polsce byla premiera 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 23.02.2018 o 17:43, Marcin91 napisał:

Był ktoś na Kobiety Mafii?

byłem - calkiem niezly chłam...wlasciwie to nie poszedlbym, ale jak juz mam ta karte unlimited tonie zal mi chodzic do kina na doslownie kazdy film, powaga 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@Leon jeśli podobały ci się poprzednie (a nie tylko pierwszy) to idź. Moi znajomi którym się podobały poprzednie byli zachwyceni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi